Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan hogy...

Volt már veletek olyan hogy valami nagyon viccesen hülyeséget írtatok egy dolgozatba? : ) pl:A Szent Jobb István király bal keze volt (by:oszt. Társam)

Figyelt kérdés
Írnátok nekem ilyeneket?:D:D
2010. márc. 31. 20:16
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
87%

Etika dolgozaton a tíz parancsolat helyett "hét parancsolatot" írtam XD

Nem tudom miért, pedig nem vagyok hülye. Amúgy a tanárnő ki sem javította :D

2010. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Kukorica Jancsi ...helyett... Paprika Jancsi-t írt egy dogába végig(!) egy haverom,úgy hogy észre se vette a hibát. :D

A Tanár nem mosolygott mikor beírta neki a karót. :D

2010. márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
81%
én nem írtam semmi extrémet, de egy oszttársam azt mondta,h. Jézust felakasztották :)
2010. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Már nem emlékszem pontosan melyik elemre írta az osztálytársam a dolgozatban:

Színtelen, szagtalan, lila gáz...


Hangos olvasásnál egy másik srác "felpattant a paripára" helyett "felpattant a paprikára"-t olvasott.


Ilyenem nekem is volt: "a hajón ismeretlen eredetű tűz ütött ki" szöveget valami miatt "a hajón ismeretlen erdőtűz ütött ki"-nek olvastam, a többiek meg néztek rám, mint a hülyére, amikor ezen röhögni kezdtem.


Ez már egyetem: egy GTK-s a fizika dolgozatába transzverzális hullám helyett transzfesztita hullámot írt. A dolgozat egy időben ki volt állítva a tanszéken.


Szintén egyetem, biofizika, angol képzés. Feladat, hogy írja le a sztereomikroszkópot. Válasz:

Two images, wich are producing a microscope. Igazából máig nem tudom, mire gondolt a szerencsétlen. (A dolgozat szintén ki volt állítva a tanszéken)


Még egy apró gimiből:

Az Alföldön jellemző a szarvasmarha termesztés.

2010. ápr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

:D:D:D:D:D nagyon jók.

még írhattok bőven!;)

2010. ápr. 1. 20:13
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer alsós koromban hangosan ovlastunk egy novellát azt hiszem. Lényeg az hogy volt egy mondat:" ... és elkezdte igazgatni ágyát" én ezt úgy ovlastam fel hangosan hogy : ... és elkezdte izgatni az ágyát"


a neveme ( Nagy xy...:D) középgimire dogába ugy irtam fel a nevem hogy Kib*szottnagy xy....

Kajak véletlen volt nem direkt mert elötte oszt.társam káromkodott vmit és ez bennem maradt és igy került fel.

Egyik oszt társam meg benyögte órán hogy karácsonykor Jézus halálát ünnepeljük....

Volt még annyi ilyen csak hirtelen ezek jutottak eszembe

2010. ápr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
2010. ápr. 2. 21:08
 8/34 A kérdező kommentje:
én egyszer egy töri dogába azt írtam,hogy Bem apó meghalt az xy csatába, de már a következő sereget az ő újúlt erejével győzték le.XDXDXDXDXDDDDDD
2010. ápr. 2. 21:23
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Az Egri csillagokat vettük, és témazárót írtunk belőle.

És az volt az egyik kérdés, hogy ....(nem tudom már h ki)

hogy ismerkedett meg Tulipánnal. És egyik osztálytársam azt írta hogy úgy ismerkedtek meg, hogy .... megöntözte a tulipánt. xD


Egyik osztálytársam felelt még 5.-ben, amikor Róma alapítását tanultuk. És azt mondta, hogy Romulust és Remust a farkas megszopatta.

2010. ápr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

XD

köszönöm a válaszokat:D

írhattok még!!:)

2010. ápr. 5. 19:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!