Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Pusztán a fájdalomba bele...

Pusztán a fájdalomba bele lehet halni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 20. 23:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem magába a fájdalomba nem lehet belehalni, legfeljebb a fájdalmat okozó sérülésbe/betegségbe.

Él Ausztália partjainál egy nagyon erős mérgű kockamedúza. Ha valakit megcsíp, a méreg elviselhetetlen fájdalmat okoz (megfelelő ellátás hiányában a csípés halálos). A fájdalom annyira erős, hogy még a leghatékonyabb fájdalomcsillapítók a legnagyobb megengedett dózisban alkalmazva sem hatnak. Ezt azért írtam le, mert hallottam olyanról, hogy valaki ettől a fájdalomtól megbolondult.

2008. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%
éppen azt akartam írni (mikor még nem olvastam az utolsó választ) hogy a fájdalomtól meghalni valszeg nemlehet, de megőrülni tőle, tuti
2008. okt. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

szerintem is bele lehet halni,valaki el is ájul!

mindenkinek más a fájdalomküszöbe

2009. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

ez szerintem attól is függ!(mármint a fájdalomküszöbtől)

hallottam már olyat,hogy valakinek tetkót csináltak és elájult!elmondása alapján fájdalomtól,bár nem tudom pontosan,hogy igaz e.

2009. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
86%
Az ájulás pont egy védekezés, hogy ne őrüljél bele a fájdalomba.
2009. márc. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
6.válaszoló,nekem ez a problémám van és emiatt többször kaptam már nagyobb érzéstelenítést estére például ha nagyon elviselhetetlen, régebben volt olyan hogy nem vettem be rá elég fájdalom csillapítót és annyira fájt egész este hogy nem tudtam aludni, másnap délelőtt is nagyon fájt de már nagyon ki merültem tőle meg se bírtam mozdulni. Borzalmas. A legrosszabb ellenségemnek sem kívánnám... Nem egyszer fordult elő velem hasonnló. Úgyhogy igen. Szerintem bele lehetne halni a fájdalomba ha az nem szűnik meg. Főleg azért mert borzalmasan ki merítő...
2022. szept. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!