Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet az álmom?...

Mit jelenthet az álmom? Meglőttek benne a mellkasomon pontosan középen, de szerintem túléltem.

Figyelt kérdés

Szóval valamit helyen voltunk más emberekkel, és egy asztalnál hirtelen óriási pánikroham, stb. Elkezdtek lövöldözni, és engem a mellkasomon pontosan középen meglőttek. Kórházba kerültem, fájdalmam nem volt, de sírtam, és mindenképpen értesíteni akartam azokat, akik fontosak nekem, hogy nem sokára meg fogok halni. Végül is arra nem emlékszek, hogy életben maradtam-e, de valószínű, hogy igen.

Most ez jelent valamit?

Előre is köszönöm.


2010. ápr. 6. 13:20
 1/7 ToXeN ***** válasza:

De így pont középen?? ejha

Nem lehet hogy egy FlashForward volt? Nem mérted az időt? 2perc 17 másodperc esetleg véletlenül?



Amúgy állítólag álmodban nem halhatsz meg!

2010. ápr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, mert már volt egy olyan álmom, hogy meghaltam... :)
2010. ápr. 6. 13:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A világon semmit nem jelent. Ha nagyon zavaró, pappal, vagy pszichológussal beszélj, mert van benned tudat alatt valami (szorongás, mittudomén), ami ezeket előállítja. A jövőre nézve viszont semmit nem jelentenek.
2010. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kiskoromban voltam rendszeresen halállal kapcsolatos álmaim. Egyelőre élek :)

Egyébként nem hiszem hogy jelent valamit, egyszerű fantázia is lehet. Nem néztél valami lövöldözést vagy ehhez kapcsolódó dolgot?

2010. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztos,hogy jelent valamit,ahogy a legtöbb álom.Viszont a leginkább Te tudnád megfejteni.Félsz esetleg valamitől?Valaminek az elmulasztásától?Érdekes a lövés helye is,meg a szeretteid gondolata is.Szív/szeretet/félelem
2010. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, nem tudom, hogy ha van is bennem szorongás vagy bármi, miért lehetne...
2010. ápr. 6. 16:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, és az egyik válaszolónak üzenem, hogy nem néztem.
2010. ápr. 6. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!