Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A részegedés "tünetei" egyének...

A részegedés "tünetei" egyéneknénk különböző sorrendben jelentkeznek?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy én amikor kezdek részgedni, legelőször az egyensúlyomat veszítem el/szédülök, viszont még nem beszélek hülyeségeket. Mások meg anélkül beszélnek hlyeségeket, hogy az egyensúlyukat elveszítenék. Mi az oka enne az eltérésnek? A részegség "tünetei" nem egyforma sorrendben bomlasztják az érzékeket? Van olyan aki szédül, de azért ottvan fejben? Vagy fordítva? (pl.Totál állat, de meg se látszik rajta?) Mi okozza a kér típus közti eltérést?
2010. ápr. 9. 20:59
 1/4 anonim válasza:

A részegedésnek vannak bizonyos szintjei: először csak szédülsz, aztán elveszted az egyensúlyodat, egyre érthetetlenebbül beszélsz, aztán már csak négykézlábon tudsz megmaradni, majd bepisilsz, bekakilsz, végül a földön fekve elveszted az eszméleted és pár perc múlva meghalsz.

És a második kérdésre: vannak olyan emberek akik naponta megisznak fél liter pálinkát és meg se látszik rajta. Én is ismerek ilyen embereket.

2010. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem először a nyelvem kezd el akadni, aztán kezdek szédelegni, majd előtör belőlem a hülyeség, aztán nagyon aktív leszek, aztán nagyon passzív, ezt a szintet követ(he)ti a hányás, bár ez nagyon ritkán esik meg, majd ledöglök, kialszom magam.
2010. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak merev részegek is. Csak szólók, rajtuk nem látszik hogy részegek. Max sokkal élesebben kanyarodnak mint mások, gondolom ha nagyon berugnak akkor hülyeségeket beszélnek vagy furcsán, de a járásukon nem látszik meg pedig ők is szédülnek.
2010. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a kisagy a legérzékenyebb az alkoholra mindenkinél. a kisag y feladata a finom mozgások rendezése, szervezése, ezért esnek ki elsőnek a motoros funkciók(nehéz a beszéd, nem mennek a finom mozgások). az nem biztos, hogy mindenki tántorogni fog, lehet hogy már bőven ontja a hülyeséget, amikor még megvan az egyensúlya. mivel a kiagyon belül nem egyforma sorrendben esnek ki a funkciók. a nagyagyi funkciók sérülése pedig változatos, elég csak a viselkedést nézni(van a csendesülős meg a vadállatkodó részeg, stb).
2010. ápr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!