Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg létezik...

Szerintetek tényleg létezik olyan ember aki tud kisebb dolgokat lebegtetni vagy az egész egy képzeletbeli dolog marad örökre?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 01:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan félálom volt...Nem tudom,hogy magyarázzam el..

Tudtam,hogy felkeltem félig és azt is tudtam,hogy mit szeretnék(ablak becsukása) Olyan bódult állapotba voltam, és mivel mondom,már előtte is voltak ilyen gyenge pillanataim tudtam,hogy mi ez...

Pár percre rá úgymond felébredtem így az ablakot megnéztem és bevolt csukva.És nem akárhogy mivel nagy erővel csapódott be az ablak, ezért még akkor is mozgott a reluxa mikor odamentem az ablakhoz.

2010. ápr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

a teás cucc

http://www.youtube.com/watch?v=y8V2Bq7_8Cw

legjobb tanár a világon:D(miskolc,bláthy)

2010. ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
44%
Az első hozzászólások hoz írok elsősorban... ez nem egy humorlap és az idióta válaszokkal nem segítitek a kérdezőt... nos azért nekem is van véleményem amely így szól: Lehet valaki szkeptikus de én ugy vagyok vele hogy amit még nem láttam arra nem mondom hogy nem létezik. mert attól még lehetséges hogy nem láttad. a tudomány azért nem foglalkozik vele mert túlzottan materialista. akinek van ilyen képessége hülye lenne elárulni a nagyközönségnek mert felboncolnák, kisérleteket végeznének rajta akarata ellenére is sőtt megbélyegeznék és esélye sem lenne a normális életre.
2010. ápr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

08:13

Köszi az értelmes választ...végre kaptam valakiől egy normális választ! :)

2010. ápr. 19. 14:39
 25/25 anonim ***** válasza:

''akinek van ilyen képessége hülye lenne elárulni a nagyközönségnek mert felboncolnák, kisérleteket végeznének rajta akarata ellenére is sőtt megbélyegeznék és esélye sem lenne a normális életre.''


Ez így igaz valószínűleg ilyen ember sosem lesz, aki nyilvánosság elé tárja.De talán ez így jó.

De azt nem azért írtam csak válaszoltam,hogy velem megesett párszor.

2010. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!