Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Írni szeretnék, Ihletet...

Írni szeretnék, Ihletet honnan meríthetek?

Figyelt kérdés
Vannak ötleteim, de nem vagyok megelégedve velük! Az a baj, hogy most már új ötletekre vágyok, amikből ki lehetne indulni. Ha van aki látja a kérdésemet, és író, attól kérdetnék, hogy ő mi kép merít ihletet? Nem ötletet kérek a történetre!!! Csak tanácsot. Én a Posztapokaliptika és az emberi újra kezdés, közötti átmenetről szoktam írni.

2016. júl. 1. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Magától jön az ötlet, egyszer csak eszedbe jut, és ott van készen, csak fel kell fedezni, körüljárni, rájönni, hogy is van.
2016. júl. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hali! Én Wattpadon szoktam publikálni, általában 3000-6000 szavas fejezeteket. Ezt csak azért írtam le, mert ez nem kevés szó, és az ember azt hinné, hogy nagyon sok idő kell neki, de nem. HA jön az ihlet, három négy óra alatt összehozok egy fejezetet, ez csak attól függ mennyire vagyok fáradt stb.

Amit tehetsz: olvass sokat, nézz rengeteg filmet, sok dalszöveget magyar felirattal. Nekem rengeteg könyvötletem támadt az ilyenekből, amiket összeszövögetek más történetekkel, és tök sok új dolog jöhet így létre :)

2017. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!