Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tudnátok egy olyan helyet...

Tudnátok egy olyan helyet vagy céget ahonnan viszonylag olcsón nagyobb mennyiségben valamint jó minőségű mágneshez tudnék jutni?

Figyelt kérdés

2016. szept. 3. 21:10
 1/5 dellfil ***** válasza:

Valamelyik csak megfelel: :D

[link]


dellfil

2016. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. szept. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha nem számít az idő(szállítási idő kb 2-5 hét), akkor ebay.
2016. szept. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
borsmagnet. Keress rá.
2016. szept. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 petrol8906 válasza:

Szervusz.

Attól függ mire szeretnéd, bár akármire is, akkor is ebayt mondanám.

Vettem már onnan 200db 1mm magas, 2mm átmérőjű csöpp mágneseket, egy kis műszerész szervizpultocska rendszerező pontjainak. Van már onnan gáztűzhely utólagos üveglapját a falhoz hajtva tartó, csempére ragasztott. De rendeltem már egy kistenyérnyit is 60 kg teherbírással is, vízből pecázásra, szórakozásképp.

A fentieket azért írtam le, hogy mutassam, mennyi minden van. Rengeteg forma, gömb, korong, kocka, téglalap, henger. Hagyományos mágnesek, illetve igen erős neodimiumok, akár csavarhely süllyesztéssel.

Ha számla is kell az is megoldható, csak előtte könyvelővel egyeztess, hogy a leendő eladónak mit kell szerepeltetnie, akarhogy is, jellemzően keleti beszállítás, így eltérő számlázási, adózási feltételek lehetnek.

De még vámmal és áfával (ha a szigorúan szükséges van a könyvelhetőségére) együtt is bőven, bent vagy az itteni árakkal szemben(lásd a pecázáshoz használt mágnesem itthon majd 6* annyi lett volna)

petrol8906

2016. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!