Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mint homoszexuális egyén,...

Mint homoszexuális egyén, megváltoztatnád a nemed ha a tudomány képes lenne tényleg 100%-kos sikerrel végrehajtani a nem cserét?

Figyelt kérdés
A kérdést a legnagyobb tisztelettel teszem fel az említett emberek felé. Ha létezne egy gép ami tudná a DNS-t manipulálni és a férfi testet nővé átalakítani vagy fordítva. Tudom ez nagyon kényes téma és valószínűleg lennének akik nem élnének eme beavatkozással mert akik kapcsolatban élnek azoknak biztos rosszul esne ha a párjuk nemet váltana. Inkább olyanokra gondolok akik szenvednek ettől. Például olyan férfiakra (nőkre) akik nőnek(férfinak) érzik magukat és ahelyett hogy átoperáltatnák magukat,ezzel a módszerrel váltanának nemet.

2016. szept. 7. 22:09
 1/3 anonim válasza:
100%
A homoszexuális és a transzszexuális nem ugyanaz :)
2016. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van, ahogy az első mondja.

Amúgy igen, akik kapcsolatban élnek, azok valószínűleg nem csinálnák meg. Ha én leszbikus lennék, és lenne egy barátnőm, aki hirtelen férfivá változna, akkor, mivel a leszbikusokat a nők vonzzák szexuálisan, férfiként valószínűleg már nem kívánnám őt, így problémássá válna a kapcsolatunk.

Aki nem él párkapcsolatban, annál esetleg működhetne egy ilyen lehetőség.

2016. szept. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy már írták, a nemi identitás és a szexuális orientáció kettő. Nem is értem, miért mossák ezeket össze folyton, pedig nagyon világos a különbség, teljesen másról van szó a két esetben.

Én pl. nem vagyok homoszexuális (demipanszexuális vagyok, bocs, de tényleg, nem tehetek róla, én se akarok speciális kis hópihe lenni, de ez van), de transznemű igen, bár nagyon elégedett vagyok a biológiai nememmel, ja, androgünöknek könnyű, nincsenek "ellentétes" testben vagy hogy írjam.


Aki transznemű és rosszul érzi magát úgy, az többnyire átoperáltatja magát, ha lehet. Akkor is, ha párkapcsolatban él, akkor is, ha gyermekek is vannak, de persze ilyenkor sokszor van probléma. Hallottam olyan esetről, ahol nővé operáltatta magát a delikvens, de a párja, aki férfi volt, totálisan homoszexuális, így nem tudta elfogadni ezt s szakítaniuk kellett, bár addig semmi különösebb probléma nem volt a kapcsolatukban.

2016. szept. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!