Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Személyszállító repülőgép...

Személyszállító repülőgép vezetőnek lehet tömött foga?

Figyelt kérdés
2016. szept. 15. 10:52
 1/9 GLadislaus ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Ha az utasnak lehet.
2016. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 2*Sü ***** válasza:
88%
Ahogy az előző utalt rá, a pilóta is ugyanazon a gépen ül, amin az utas. Rá is ugyanazok a hatások hatnak, mint az utasra. Ha az utasoknak – a gyakran repülő utasoknak is – nincs problémájuk némi gyorsulás miatt a fogtömésükkel, akkor a pilótának sem lesz, felesleges lenne ezzel kapcsolatos kritériumot megszabni.
2016. szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Wadmalac ***** válasza:
79%

Lehet. Csak nem mindegy ki tömte és hogyan. akkor van baj, ha kis légzárvány van benne, ami a légnyomás-változásnál felfújódik és iszonyat fogfájást csinál. Az meg állatira rontja a koncentrációs képességet, veszélyes.


Szóval, ha van is tömött fog, általában cserélni szokták a tömést olyan fogorvosnál, aki tudja, mi az elvárás.

2016. szept. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert nekem azt mondták, hogy régen nem lehetett, nem tudom mi most a szabály.Nekem van tömött fogam, és nem éreztem semmi fájdalmat.
2016. szept. 15. 11:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Vadászpilótáknál sem kizáró ok a tömött fog, az csak egy urban legend.
2016. szept. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vadászpilótáknál is lehet egy bizonyos számig."15-nél több tömött fog is alkalmatlanságot von maga után."
2016. szept. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem csak tömött foguk, hanem szemüvegük is lehet, bizonyos korlátozott dioptria-számmal.
2016. szept. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tsorba Kelemen válasza:
Sőt, még űrhajósnak is lehet tömött foga, de arra is igaz a 3. válaszoló válasza!
2016. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. szept. 23. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!