Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tényleg emberi arc látható...

Tényleg emberi arc látható PÜSPÖKLADÁNY mögött?

Figyelt kérdés
-mi a véleményetek erről?
2010. ápr. 27. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
nekem photoshop gyanús, mivel elvileg "csak pár órát volt fent a kép", aztán leszedték.
2010. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
szerintem egy részeg szippantós kieresztette a fost.
2010. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

elsőnek: én is ezt olvastam, hogy már nincs fent, de ezt nem tudom honnan szedték, én megtaláltam simán.


kérdezőnek: Hogy érted, hogy tényleg? Igen, tényleg emberi arcnak néz ki, de ez nem csoda; az ember hajlamos sok mindenben arcot látni, mivel evolúciósan arra vagyunk "beállítva", hogy arcokat keressünk.

Gondolj bele, két pontból meg egy vonalból is már arcra asszociálunk. :)


Egyszer tölts el egy pár órát azzal, hogy a felhőket nézegeted, szerintem legalább 2-3szor fogod látni Jézust.


Szerintem az lenne inkább fura, ha az egész google earth-en sehol sem jelenne meg egy Jézus szerű arc.

2010. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem nem Photoshop, mert GoogleEarth-on még mindig látható.

e.g., 37.407229,-122.107162 (Koordináta)

2010. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sz1u ***** válasza:
100%

A helyes koordináta a gúglördön:


É 47 fok 20'47.80

K 21 fok 06'52.30


De miért pont Jézus??? Csak így "adható" el? Amúgy tényleg érdekes... de csak ennyi!!!

2010. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha megnézitek, jézus feje fölött egy kígyó, a kígyó fölött pedig halványan egy női arc látható:)
2010. ápr. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nos én ladányi vagyok, szerintem megjelent ott valami, sok kis emberke ki is ment oda zarádkolni:)
2010. szept. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szikes a FŐD! :D

Amúgy ladányi vagyok, tényleg azért van ez, mert szikes a föld, csak a vajdáék ugye intézkednek :D

2011. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!