Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha elsötétítenek egy raktárat...

BB.Bence kérdése:

Ha elsötétítenek egy raktárat azt miért teszik? Mit csinalhatnak ott bent amihez sötét kell, vagy mit nem akarnak hogy lássanak kintről?

Figyelt kérdés

2016. nov. 19. 10:26
 1/9 EagleHUN ***** válasza:
Semmi legálisat.
2016. nov. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha egy betörő látja, hogy értékes dolog van bent, akkor hajlamosabb kockáztatni.

Persze az is lehet, hogy valamilyen illegális cuccot tárolnak vagy illegális dolgokat művelnek odabenn.

2016. nov. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Setét dolgokat! Atomfegyvereket meg UFÓkat csempésznek!!!
2016. nov. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A papíroknak se tesz jót se a sok fény, se a nagy meleg. Egy irattárba olcsóbb a világítást fizeti arra a pár alkalomra, amikor bemennek valamiért, mint járatni a klímát egész nyáron.
2016. nov. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szirty ***** válasza:

Pl. azért teszik, mert nincs ott senki és hazamennek a munka végeztével, az utolsó meg lekapcsolja a világítást.


Én sem égetem a budiban a lámpát ha nem ülök bent...

2016. nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszadónak, az ablakok vannak kartonlapokkal eltakarva. Nem hiszem hogy irattár, attol joval nagyobb minimum 1000 nm-es épulet. Kb egy éve még jártam ott, de azóta már más bérli az épuletet.
2016. nov. 20. 19:19
 7/9 Szirty ***** válasza:

Szerintem azt nem akarják, hogy kintről látható legyen mi van bent.

Miért? Hogy ne törjenek be célirányosan.

2016. nov. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért te nem hagyod a telefont, gps-t, pénztárcát a kocsiülésen.
2016. nov. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az ablakok viszont olyan magasan vannak hogy egyébként sem lehet belátni rajtuk a raktárba, ha csak nem a mennyezetre szereltek fel valamit ami szinten olyan magasan van. A raktár egyébként ritkán van látogatva kb.: heti 1-szer megjelenik ott egy ML Merci.
2016. nov. 22. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!