Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Megfelelő védőszerelés hiányáb...

Megfelelő védőszerelés hiányában bedrogozhatnak e a rendőrök a akár beltéri akár kültéri kender ültetvények felszámolásakor, akár a magas pollenkoncentrációtól, akár bármilyen más úton módon?

Figyelt kérdés
Sok videót láttam külföldről ahol teljesen be vannak öltözve, itt pedig olyanokat ahol csak úgy berontanak a házba és szépen elhelyszínelgetnek 1000tő kender mellet is, akár pollen formájában vagy talán csak a párolgó hatóanyagok nem túl kocentráltak a levegőbe ahoz hogy a rendörök ne drogozzanak be?
2016. dec. 5. 02:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Valóban elég nehéz ezek az információk hiányában megállapítani, és gondolom nem sok mérést végeztek még ez ügyben

Az elképzelésem az hogy ugye rekreációs célokra használt pollen (hasis), lehet akár, persze az egyéni tolerancia illetve a szer potenciájának függvényében 0.025 g-os adagja is érezhető (most néztem utána)

Aztán néztem most kb mennyi pollen lehet magán a növényen és azt kell mondjam nagyon sokszorosa kb talán úgy 5-10 grammnyi, így vajon ha nagyon pakolgatják ott jobbra balra ezeket a szrokat nem hullik le ennyi?

2016. dec. 5. 12:42
 12/20 A kérdező kommentje:

Pontosítok, elvileg csak füstölés esetére vonatkozó számról van szó, gyomorban elvileg 2mg thc szükséges, ami bizonyos esetekben 40% os tartalommal számpolva (az az nagyon potens szer esetében)

Az az gonddolom én akkor 1g 40%a 400mg?

400mg/200, vagy is 200ad gramm szükséges, jól számoltam?

2016. dec. 5. 12:45
 13/20 A kérdező kommentje:
De ebből elég sok elvszeszhet ide oda, de a 2mg sem a kuszobdózis
2016. dec. 5. 12:46
 14/20 A kérdező kommentje:

Lehetséges hogy indokolt volna a védőfelszerelés?

Talán kérdezzek meg inkább egy helyszínelőt hogy tépett e már be? Gondolom úgy se mondhatja el ha még is történt ilyen

2016. dec. 5. 12:48
 15/20 Wadmalac ***** válasza:

A számolás jól de ennél biztosan kevesebb jut, ez egy csúcsérték.


Ha meg pollenből grammok kerülnének a tüdőbe, az nem befüvezés, az fulladás.

2016. dec. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Én úgy képzelem el hogy egy része nazális úton kerülhet be, aminél sokkal kevesebb is hat mivel úgytudom megkerülheti a mályat mint a rektális bejutattás esetében szinte minden gyógyszernél de lehet hogy nem csak találgatok

Aztán egy része megy a torkon lefele a gyomorba, és még vmennyi a tudőbe

És több gramm nem kell bejusson elég volna csak 200ad gramm vagy is 0005 gramm ha jól számoltam? Amit egy egész elképzelhető mennyiségnek tartok hogy bejuthat

2016. dec. 5. 12:55
 17/20 A kérdező kommentje:
Lehet mutyiban nem is érdekli a hatóságokat?
2016. dec. 5. 12:56
 18/20 A kérdező kommentje:
Vagy nem hat, vagy ennyire nincs pénz? Egy egy pormaszk semmibe sem kerül még se látok egyiken se
2016. dec. 5. 13:02
 19/20 Wadmalac ***** válasza:

Az egy dolog, hogy mennyi van a növényen a pollenből, az megint más, hogy ebből mennyi kerül a levegőbe. Ha átküldik egy cséplőgépen, akkor tutira sok, de "elfekvőben" szerintem nagyon kevés.


Egyébként nem tudom, hogy a drog céljára aratáskor van-e egyáltalán még pollen, nem tudom, hogy virágzáskor szedik-e.

2016. dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

A videó szerint igen, átrázzák egy ilyen szitán és ottmarad nagyjából ez az 5-10grammnyi virágpor

Én még csak ipari kendert láttam rázás közben, arról hullik rendesen

2016. dec. 5. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!