Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyre...

Miért van az, hogy egyre kevesebben hisznek az Enigmák, Hihetetlen magazin, Legendák Nyomában stb: műsoroknak?

Figyelt kérdés
Úgy látom, hogy már nem néznek olyan sokan illetve már alig hisznek az emberek ezeknek a műsoroknak egyre több témát hoznak fel szinte követhetetlenek illetve annyiféle információt mondtak már el, hogy ennyiféle dolog egyszerre nem lehet igaz! Szerintem ezek csak nézettséghajhász szórakoztató műsorok amik 100 százalékos tudományos bizonyítékokat nem tudnak felmutatni, csak elméleteket!

2016. dec. 5. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Kérdésnek álcázott szegényember social engineeringje.
2016. dec. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
igen
2016. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
nem
2016. dec. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy látom"

Konkrétan hol látod?

2016. dec. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"100 százalékos tudományos bizonyítékokat nem tudnak felmutatni, csak elméleteket!"


szerintem nem is feltétlen az a céljuk, ők se tudhatnak mindent, gondolatébresztőnek viszont jók én asszem.

2017. jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!