Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A bluetooth jel adókat úgy...

A bluetooth jel adókat úgy vezérlik hogy a program állítgatja a jeladóba bemenő feszültséget és így állítgatja a varicap dióda kapacitását?

Figyelt kérdés

2016. dec. 26. 22:38
1 2 3
 1/22 Gugu Gabor ***** válasza:
Lassan kezdek kíváncsivá válni, mit is szeretnél, vagy mire vagy kíváncsi tulajdon képen?
2016. dec. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A kérdés válaszára vagyok kíváncsi. Kigondolta volna.
2016. dec. 27. 00:18
 3/22 A kérdező kommentje:
Vagy nem. Lehet arra vagyok kíváncsi hogy miből készül a kétszer sült spárgás brokkolis párizsis krém brülé. De kitudja lehet azért kérdez valamit az ember mert választ akar rá kapni és nem azért hogy arról vitatkozunk mit tudok és mit nem. Addig biztos nem ameddig a leghalványabb fogalmatok sincs arról hogy kivagyok és mit tudok.
2016. dec. 27. 00:29
 4/22 Gugu Gabor ***** válasza:
Mondjuk marhára nem érdekel hogy ki vagy és mit tudsz. Viszont némileg értelmetlennek érzem a mindennapi bluetoothos kérdéseket, ahol hangya léptekkel lehet csak közelebb kerülni a végcélhoz. Az ember általában szivesebben segít ha látja az értelmét.
2016. dec. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Te pont nem de rengeteg ilyen "Egyikrol sem tudod hogy micsoda," és ehhez hasonló választ is kaptam és kicsit boszantó.


"

A bluetooth jel adókat úgy vezérlik hogy a program állítgatja a jeladóba bemenő feszültséget és így állítgatja a varicap dióda kapacitását?"

Ha erre igen a válasz akkor végeztünk

Ha nem akkor (hogyan?)

"Milyen alkatrészt állít benne és hogyan? "


De egyébként már az elején meg kérdeztem ezt csak nem kaptam rá választ ezért átfogalmaztam és próbáltam még azon a kérdésen belül választ kapni rá. De mivel nem kaptam választ meg kérdeztem újra és nem kéne hangya lépésekben haladni ha válaszoltak volna a kérdésre és nem másra.

2016. dec. 27. 01:00
 6/22 anonim ***** válasza:
Igen, a program a varicap dioda kapacitasat allitgatja.
2016. dec. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

1. Na olyan nehéz volt?

2. Már csak az a baj hogy nem a legmegbízhatobb az előzmények után a válasz. Lehet hogy csak azért írtad hogy vége legyen bár ez abban az esetben van ha elégé zavar az hogy többször meg kérdem. De kitudja hogy mennyire zavar.


Erre lehetne az a reakció hogy "azt hiszel amit akarsz , nem érdekel" meg ilyenek.

2016. dec. 27. 01:29
 8/22 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. dec. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Szirty ***** válasza:

Szerintem is "hülye kérdés" ez így ahogy feltetted.

A bluetooth adó és a varicap dióda teljesen más szint.


Ha a rádiófrekvenciás digitális adatátvitel működését szeretnéd megismerni, akkor szerintem nem itt kellene kezdeni.

2016. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

Feltettem máskép is.

Azt hogy más szint. Kifejtenéd? Mert ezt így többfélekép is lehet érteni.


Szerinted hol kéne kezdeni?

2016. dec. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!