Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért mondják egyesek hogy a...

Miért mondják egyesek hogy a Holokauszt átverés?

Figyelt kérdés
Azon kívül hogy szólásszabadság van... mi alapja van annak hogy a Holokauszt átverés lenne?
2016. dec. 27. 21:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

De amúgy ezen az oldalon már találkoztam chemtrailistákkal, Bush did 9/11-esekkel, illuminati félőkkel, mesterséges hold hívőkkel, üreges föld hívőkkel, lapos föld hívőkkel, nincsenek vírusok/az oltás felesleges mozgalom vezetőkkel viszont holokauszt tagadókat itt még nem láttam, abból inkább Youtube-n találkoztam párral ez alatt a videó alatt:

https://www.youtube.com/watch?v=JoGuWIJRT9E&t=112s

2016. dec. 28. 12:32
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért a Holokausztot elég kevesen tagadják úgy, ahogy van, és azok is elég sötétek. Általában akik "tagadónak" vannak beállítva, azok revizionisták, akik nem magának a népirtásnak a tényében kételkednek, hanem csak azzal kapcsolatban vannak kérdéseik, hogy tulajdonképpen pontosan hány embert, milyen módon, mely okból, stb. gyilkoltak meg. Amellyel kapcsolatban egyébként egységes "hivatalos" álláspont sincs, főleg az áldozatok számával folyik hatalmas zsonglőrködés. Egy kis ízelítő:


[link]

2016. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nem átverés! Holokauszt idején rengeteg keresztényt és más vallásút is kivégeztek akik védték és bujtatták a zsidókat!
2016. dec. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!