Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható egy Mensa...

Mennyire megbízható egy Mensa HungarIQa féle IQ teszt?

Figyelt kérdés

Szünet van, unatkoztam és hülyeségből töltögettem ki pl. skizofrénia teszteket. Aztán elém került ez a fajta IQ teszt. Kitöltöttem, elv 17 alatt nem is lehetne, ezért kicsit csalni kellett az életkor megadásánál. Olyan feladatok voltak csak, hogy van kilenc kép, az egyik le van takarva, és szabályszerűséget kell felfedezni, hogy ki tudjuk találni melyik a sorba illő ábra. Végül e-mailban küldtek ki egészen hivatalos módon egy eredményt... Az eredmény 122 pont, és hogy az emberiség 92%ánál intelligensebb vagyok. Most akkor örüljek hogy húdejó vagy mindenkinek néhány ponttal többet tüntetnek fel, önbizalom növelési célokkal?

14/L



2016. dec. 27. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha a magyar mensa internetes iq tesztjét töltötted ki, az nem átverősen ad körül belüli eredményt az iqdról.
2016. dec. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, az az a teszt :)
2016. dec. 28. 00:17
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
A Mensa tagsághoz az emberek 98%-ánál kell intelligensebbnek lenned.
2016. dec. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Nemtudom én most megcsináltam és nekem 95% lett és szerintem jó a teszt mert a mellékelt grafikonon elfoglalt "helyem" körülbelül ott van mint a kompetencia méréses grafikonon lévő "helyem". 16f
2016. dec. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

"Ha a magyar mensa internetes iq tesztjét töltötted ki, az nem átverősen ad körül belüli eredményt az iqdról."


Aha persze. Érdekes módon bárki kitölti azt hozza ki neki, hogy zseni és menjen el megírni a fizetős tesztjük.

2016. dec. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

Itt most éppen ketten számoltak be arról, hogy 92, illetve 95%-os tesztet írtak, tehát nem igaz, hogy bárki kitölti, 98%-os eredményt kap.


Ha szeretsz teszteket kitölteni, akkor itt a játékos IQ teszt, ez sokkal szórakoztatóbb, mint a próbateszt:

[link]

2016. dec. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
78%
Nagyon egyszerűen kipróbálhatod, hogy csalás-e. Ne gondolkozz a teszten, csak random válaszd ki valamelyiket mindig. Rossz eredményt fogsz kapni, hidd el, próbáltam. Nem kamu a teszt.
2016. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most miért kellett az utolsót lepontozni? Értelmesen válaszolt. Nem értem az embereket...
2016. dec. 29. 00:19
 9/10 A kérdező kommentje:
Sőt, ahogy elnézem, nem csak az utolsó járt így...
2016. dec. 29. 00:20
 10/10 anonim válasza:
Azóta megírtad a tesztet?
2023. jún. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!