Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A képen látható cuccnak...

A képen látható cuccnak mennyi lehet a platina tartalma?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

-az van melléje írva hogy platina szájpadlás, néztem fogászati cuccokat de sehol se volt ilyen hogy szájpadlás

-mennyi lehet a platina tartalma?

-ha megveszem milyen árban tudom beadni?

VÁLASZOTOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM



2017. febr. 5. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Semennyi! :-)
2017. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miből gondolod te ezt?
2017. febr. 5. 13:00
 3/6 aperitif ***** válasza:

"ha megveszem milyen árban tudom beadni?"


Hova? Ez nem ékszer, hanem orvosi fém. Kicsi a valószínűsége, hogy zaci beveszi, vagy ékszerész megvásárolja tőled.

2017. febr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egyvalakinek a szájába készült személyre szabottan, más nem tudja használni, vagyis használati értéke nulla. Fémértéke lehet hogy van valamennyi, de biztosan nem sok (ekkora tömegben az összetevőket különválasztani többe kerül, mint nyersfémet venni és azt ékszerré dolgozni). Szóval ötvös nem fogja megvenni, zaciban nem adnak érte semmit. Ha beviszed egy kórházba vagy fogászati rendelőbe, akkor ott esetleg átveszik újrafeldolgozásra, de pénzt nem hiszem hogy adnának érte.
2017. febr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, s ha megvizsgálom savval a platina tartalmát és ha magasnak találom akkor sem lenne érdemes megvenni?
2017. febr. 5. 14:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Platina?

Az nem csak az anyaga lehet! Különböző szakmákban elterjedt dolog valamilyen alapot, hordozót műszóval platinának hívni.

2017. nov. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!