Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ezek a mondatok mit jelentenek...

Ezek a mondatok mit jelentenek magyarul?

Figyelt kérdés

Félig meddig értem de nem igazán tudnám lefordítani értelmesen.Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni!


Why do nice people choose the wrong people to date?


Because when we have love. We make up for ourselves. We let emotion involve. Rather than listen, learn and understand. We create little fantasies of people and let them grow in our hearts. And this is where the relationship fails. In time, the fiction we scribble onto a person falls away, the lies we tell ourselves unravel and soon the person standing in front of you is almost unrecognizable



2017. márc. 3. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mutasd, mire jutottál eddig! De ne a Google fordítóval próbálkozz!
2017. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy nem tudom megfogalmazni de félig meddig értem.Ha meg tudnám szépen értelmesen fogalmazni akkor nem írnám ide a kérdést.
2017. márc. 3. 17:45
 3/5 anonim válasza:
Honnan van ez a szöveg?
2017. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Miért hívnak el randizni egy olyan embert randizni az emberek, akik rosszak?


Mert amikor szerelmesek vagyunk tévhiteket "készítünk". Elképzeljük, hogy ez az ember fontos lesz számunkra. És ezért fog elbukni a kapcsolatunk. Amikor a fikció, a kép amit róla alkottunk elszáll,a hazugságok, melyekkel magunkat hitegettük, akkor, amikor eléd áll az a bizonyos ember, számunkra felismerhetetlenné válik.


Hát nem annyira tökéletes fordítás, de én ezt tudtam kihozni belőle

2017. márc. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. márc. 5. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!