Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Létezik valamilyen védőfelszer...

Létezik valamilyen védőfelszerelés a mérges kígyók, skorpiók és pókok ellen?

Figyelt kérdés
Azért ebbe a kategóriába rakta mert itt van a legtöbb bölcs válaszoló :)

2017. ápr. 22. 09:24
 1/10 Mojjo ***** válasza:
89%

Hogyne. Itt láthatsz pl egy, az általad említettekre tökéletes, könnyed védőfelszerelést:

[link]

2017. ápr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hahaha
2017. ápr. 22. 09:48
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Nincs, mert nincs rá szükség!


Arra gyakorlatilag nincs esélyed, hogy ezekkel találkozol, arra meg még kevesebb, hogy bármelyik megharapna - ugyanis van annyi eszük, hogy elkerülik az embert, ha tudják.

2017. ápr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mojjo ***** válasza:
93%
@3: ezért van az, hogy soha senki nem hal meg skorpió/pókcsípésben, vagy kígyómarásban, főleg Ausztráliában. Ja de...
2017. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Nekem van két speciális formájú kavicsom, ha azokat összeütögetem, akkor az elriaszt minden ilyesmi csúszómászót. 24 órán át hatásos, így minden reggel össze szoktam őket ütögetni. Még soha egyetlen skorpiót vagy kígyót sem találtam a lakásban, és pókok is csak nagyon ritkán vannak, szóval működik, hatásos módszer.
2017. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
# 5 Komolyan van ilyen kavics?! Mi ennek a neve?
2017. ápr. 22. 12:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, na!

Az oroszoknak van egy olyan felszerelése, amit az erdőségekben használnak, és gyakorlatilag minden rovar ellen véd (max. 2 cm fullánkhossznál).

Pókok ellen tuti - kisebb kígyók és skorpiók esetén is hatásos.

2017. ápr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 EagleHUN ***** válasza:

Gumiruha. Teljes testet védő búvárruha. Nem tudják átharapni átszúrni.

De egy könnyed vegyvédelmi felszerelés is megteheti ezt a célt. Vékony ugyan de erős anyagú.

2017. ápr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég, átszúrják.

Az orosz ruha vékony, de két rétegű, és 2 cm-es távtartók vannak benne. A külső réteget átszúrják, de semmire nem mennek vele. Persze darázsfészekre ebben sem jó ráfeküdni.

2017. ápr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Wadmalac ***** válasza:

Kígyók ellen a magasszárú bőr- vagy gumicsizma általános használatú a veszélyeztetett területeken.

Hát amit fáról kapsz a nyakadba, az ellen nem sokat ér, de ez azért eléggé ritka.

2017. ápr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!