Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! A telefonomra egy...

SEGÍTSÉG! A telefonomra egy strasszkövet ragasztottam (pillanatragasztóval) hogyan szedhetném le?

Figyelt kérdés
Érintőképernyős mobilom van, ragasztottam rá 1 követ és le akarom szedni de nem tudom hogyan nem akarom megkarcolni, betörni a kijelzőt, körömlakklemosót próbáltam de nem oldja fel :( Meg amúgy sem szívesen locsolom le a telefonom körömlakklemosóval :S Hogyan tüntethetném el???
2010. máj. 14. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sehogy...
2010. máj. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mért akarod leszedni?
2010. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert kettőt ragasztottam rá és az egyik nem néz ki jól, de lefeszítettem már csak a nyoma van ott azt kéne lekaparni valahogy..
2010. máj. 14. 18:25
 4/11 anonim ***** válasza:
inkább az a kérdés miért raktad rá. pillanatragasztót nemigen fogod tudni feloldani. ha sikerül is leszedni, ott fog maradni vagy egy nagy karcolás vagy a ragasztó darabkái...
2010. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már lepattintottam, a maradványait meg le lehet majd koptatni vagy lekopik magától egy idő után, semmi baja nem lett a képernyőmnek :)
2010. máj. 14. 18:30
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
na most válaszolsz magadnak?
2010. máj. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
xDD
2010. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem kellett volna odaragasztani (-,-)
2010. máj. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most segíteni vagytok ezen az oldalon vagy a k*rva okos kioktatásokat lökitek?? Olvasd el a kérdésem " -.- " odaragasztottam egyet, ami utána már nem tetszett azt akartam eltüntetni, gondolom te is szoktál hülyeségeket csinálni a másiknak meg: nem magammal beszélgetek de mivel feltettem a kérdést gondoltam megosztom, hogy közben sikerült megoldanom, sok hülye egy rakáson, a gyökerek melegágya lett ez az oldal, szánalom.
2010. máj. 16. 19:45
 10/11 A kérdező kommentje:
Ti meg a tudomány témakör :D
2010. máj. 16. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!