Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit jelent az az angol szó....

Mit jelent az az angol szó. Hogy "prech"?

Figyelt kérdés
Interneten rákerestem és azt irta, hogy "szent beszéd". De én kommentben láttam egy youtube video alatt. Volt a szó után egy felkiáltó jel is. Szerintetek ezt negatív értelemben vagy pozitív értelembe értette az kommentelő?

2017. máj. 5. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Úgy kell írni, hogy "preach". Amikor csak így egymagában, egyszavas mondatként használják, akkor pozitív jelentésű. Azt jelzi hogy egyetértesz, kb olyan mint ha azt mondanád, hogy "ámen, hirdesd az igét tesó".
2017. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Prédikálás, igehírdetés. Talán azokra a szövegekre mondják, amikor rapperek, vagy énekesek próbálnak olyan szöveget belevinni a mondandójukba, ami talán egy kicsit jobb irányba viszi el a fiatalságot, a hallgatóközönséget.
2017. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tényleg elírtam, ezért elnézést. Köszönöm a válaszokat!
2017. máj. 10. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!