Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a párok nemi...

Lehetséges, hogy a párok nemi szervének szaga hosszú távon hasonlítani kezd egymásra?

Figyelt kérdés

Nem a szexualitás kategóriába írtam ki a kérdést, mert a biológiai mechanizmus érdekel, feltéve, hogy létezik.


Minden nemi szervnek van egy jellemző szaga, ami leginkább akkor feltűnő, amikor az ember egy hosszabb kapcsolat után egy másikat kezd, és "idegen" az új partner szaga.


Feltűnt azonban, hogy egy idő után a saját nemi szervem természetes szaga (zuhanyzós poénokkal kérlek kíméljetek) a partneremére kezd hasonlítani. Kíváncsi vagyok, hogy:


1. észlelte-e ezt más is (akár személyesen, de legjobb esetben egy nagyobb létszámú kutatásban)

2. ha nem csak a saját agyam szüleménye, akkor mi lehet az oka?



2017. jún. 13. 16:50
 1/6 EagleHUN ***** válasza:
88%

De még mennyire!

1. Igen.

2. Baktériumok.

2017. jún. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 EagleHUN ***** válasza:
De inkább az egészség kategóriába való a kérdésed.
2017. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De hülye vagyok, hogy nem gondoltam erre. Tehát a nem fertőző, csak simán ott élő baktériumokat cserélgetjük, és a különböző baktériumok népessége kiegyenlítődik? Teljesen logikus.


Amúgy nem hiszem hogy az egészség kategóriába való a kérdés, hiszen (jó esetben...) semmilyen egészségügyi tünettel nem jár a dolog.

2017. jún. 13. 16:59
 4/6 EagleHUN ***** válasza:
100%

"De hülye vagyok, hogy nem gondoltam erre. Tehát a nem fertőző, csak simán ott élő baktériumokat cserélgetjük, és a különböző baktériumok népessége kiegyenlítődik? Teljesen logikus. "

Nem vagy hülye! Egy szóból kitaláltad miről van szó. :)

2017. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan!

És akár rövid távon is... csak az még nem tartós.

2017. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nem csak a nemi szerven érzem, már a böröm illata is kezd olyan lenni mint a páromé, pedig nem lakunk még együtt :)
2017. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!