Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az Anonymus csoport minek...

Az Anonymus csoport minek járatja le magát NASA videókkal? Vagy ilyenkor van szankció a szervezeten belül?

Figyelt kérdés

Napokban kiadtak egy NASA videót, a legjobb hogy még a NASA is reagált.

Pedig semmi extra, totál hablaty.

Nem így ismertem meg őket, hanem mint egy velejéig profi csapatot.


2017. jún. 28. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem az Anonymus csoport rakta fel a videót, hanem a nevükben egy troll. Olvass már utána, mielőtt hülyeséget kérdezel.
2017. jún. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor bocs, nekem odáig volt meg a sztori, hogy a NASA reagált. Úgy voltam vele, hogy ha nem Anonymus lenne, akkor már a NASA előtt reagáltak volna.
2017. jún. 28. 12:40
 3/5 Wadmalac ***** válasza:

Az Anonymous Global egy másik oldal, századannyi regisztrált felhasználóval. És semmi köze a hackerek közösségéhez.


Amúgy az Anonymous is tud dezinformációkat hinteni, ez egy nagyrészt névtelenekből álló közösség, gondolom ők sem tudnak minden hülyét kiszűrni maguk közül. Egyébként totál anarchizmus van a társaságon belül, így nem is tudnak ők maguk sem egységesen hitelesek lenni, ahhoz szabályozás is kéne ám.


Mindegy, a lényeg, hogy most nem ők a hunyók.

Ők egyébként olyan helyzetben, ha bármi titkos infóhoz jutottak volna, rögtön ki is szórták volna a bizonyítékokat netre, nem ilyen gagyi videóval sejtettek volna, hogy megtudtak valamit.

2017. jún. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából azt se értem, hogy az Anonymus hogy nem dobott még be a mélyvízbe ilyen információkat.

A 2000 évek elején volt egy USA hacker, felnyomta a NASA adatbázisát, aztán állította, hogy a Holdon titkos kísérleteket folynak.

Máig börtönben van.

2017. jún. 28. 12:51
 5/5 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Igazából azt se értem, hogy az Anonymus hogy nem dobott még be a mélyvízbe ilyen információkat."

Mondjuk, pl. mert nincsenek.

Vagy mondjuk, mert a legtitkosabb belső CIA és FBI informáiókról mai napig papír alapon megy az adatforgalom, illetve netre, belső hálóra sem kötött gépek közt mondjuk pendrive-okon. Azt ám q nehéz kívülről meghackelni, ami sosem járt netre kötött elektronikus adathordozón.



"A 2000 évek elején volt egy USA hacker, felnyomta a NASA adatbázisát, aztán állította, hogy a Holdon titkos kísérleteket folynak.

Máig börtönben van."


Hmm, nem gondolod, hogy talán azért talált csak ki ilyen szenzációs híreket, hogy a közvéleményt maga mellé állítsa?

A NASA meghackeléséért mai napig jár a sok év börtön, még ha csak a takarítónők műszakjegyzékét éred el, akkor is.

2017. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!