Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Adolf Hitlerről (és esetleg a...

Adolf Hitlerről (és esetleg a Harmadik Birodalom híresebb személyiről) milyen érdekességeket tudtok?

Figyelt kérdés
Olyan tényekre gondolok, amit kevesen tudnak és nem tanítanak az iskolában. Érdekel ez a téma, remélem van valakinek némi információja. :) Előre is köszönöm!
2010. máj. 25. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Hitler és az okkultizmus, Thule társaság, Vril társaság...szerintem ezek a legtitokzatosabb és érdekesebb dolgok.
2010. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Főzős Laci ***** válasza:
48%
Most láttam a Disc.World-ön egy filmet Hitlerről.Arról szólt,hogy nagy mennyiségű filmfelvétel átnézése után kiderült,hogy kb.1932-ben uralkodott el rajta a paralízis(bal karján!),és ezek után az amfetamin injekciók vezérelték lázálmait.Egyébként imádom a II.világháborús doku műsorokat.
2010. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Hú, én olvastam egy könyvet a címe: Adolf, Éva meg a Halál.

Csomó érdekes dolog volt benne: pl Hitler arra izgult, ha a nője feléáll és lepisili, ez számára óriási szexuális öröm volt. + sok-sok szexuális és nem szexuális érdekesség.

De az is ismeretes Adolfról, hogy vegetáriánus volt, nem voltak jók a fogai, állandó hasi problémákkal küzdött, gázok stb. :)

Az embereket sohasem szerette igazán,m az I. vhábban az egyetlen társa, barátja egy kutya volt.


+++sokminden! Könyvekből, netről össze lehet szedni.


Pl Rudolf Hessről meg van több könyv, hogy túlélte a balesetet, de erről nem tudok semmit sajna.


Tény, hogy Hitlerék sok érsekességet hagytak maguk után azokon a szomorú tragédiákon kívül is!

2010. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
85%
Van egy Viasat History által készített film (vagy BBC? mindegy, nem ez a lényeg). Abban is van sok érdekesség, éd az végigöleli az életét. Hitler, a sátán felemelkedése a címe. Nekem az nagyon tetszett, bár a színész külsőre először kissé más, mint a szemcsés képekről ismert Hitler, de nagyon jót alakít a filmben. Szerintem-
2010. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Hitlernek mint Bonaparte Napoleonnak is 1 heréje volt
2010. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"pl Hitler arra izgult, ha a nője feléáll és lepisili,"


Biztos nem valami pénzsóvár zsidó írta az ilyen hülye könyveket, bizonyára hiteles történelmi munka... gyerekek, a háború csúnya dolog, de ami szegény nácik körül folyik az már nevetséges, és a legdurvább, hogy ennyi ember el is hiszi. Beteg emberek nem tudtak volna ilyen rohadtul jól működő országot és hadsereget összehegeszteni, nem kell minden szart elhinni.

2010. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Hitler egyik nagyapja állítólag zsidó volt.

Hitlernek csak egy heréje volt.

2010. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Hitler anyja állítólag fontolgatta az abortuszt, de az orvosa lebeszélte róla.
2010. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ez tévedés! Hitler nem vegetáriánus, hanem vega volt, (csak és kizárólag zöldséget evett) ami óriási külömbség!


Rengeteget tudok Hitleről, pl: hitt a természetfelettiben. Külön egységet tartott fent, akik a témával kapcsolatos tárgyakat gyűjtötték szerte a világból.

Állítólag építtetett egy "űrhajót" is, amit nem sikerült befelyezni. (Hülyénn hangzik, de komoly tudósok dolgoztak rajta, kemény pénzeket fektetett bele).

Alacsony volt - gondolom ezt mindenki tudja.

Utálta a cigit...

2012. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha rengeteget tudsz róla, írhatnál még néhány érdekességet.
2012. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!