Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki nézi a rejtélyt?...

Valaki nézi a rejtélyt? Szerintetek van másik alternatív világ?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem nincs.

hol lenne?

2010. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miaz h hol?-.- nem másik bolygón van a filmben sem-.- de ha azt se tudod miről van szó ne is írjál
2010. máj. 27. 15:38
 3/6 anonim ***** válasza:
jó, akkor nem írok. (bár tudom miről van szó)
2010. máj. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

lol:D

minek írod h hol lenne?szted a filmben hol van? -.- jaj istenem..

2010. máj. 28. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:

és nézem.

Nem tudom. De ha igen, nekünk kellene először alagutat nyitni hozzájuk, és nem nekik hozzánk, mert az katasztrófához vezetne, és csomó vesztegzárt kellene használni és sok tízezer ember kövülne borostyánba. :S


A fenéket, inkább az ő emberei legyenek ilyenek. HAHA

2010. máj. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nézem, kedvenc sorozatom, már alig várom a 3. évadot.:-)

A kérdésre válaszolva, szerintem nincsen. Sőt, ebben a sorozatban történtekre egyikre sem lehetne 100%-os bizonyossággal azt mondani, hogy na ilyen létezik a való életben is. Ez csak egy sorozat, film, kitaláció. De olyan jól kitalálták, olyan meggyőző hogy az ember elgondolkodik hirtelen rajta. De ha kizárod a sorozatban látottakat akkor beismered hogy egy hülyeség, hogy van a való életben is egy párhuzamos világ.

2010. jún. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!