Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan irjak hagyomanyos...

Hogyan irjak hagyomanyos oneletrajzot?

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet, hogy tizedikes vagyok es nyelvtan orara oneletrajzot kell irni. Nem igazan irtam meg ilyet, sot az adataimon es az altalanos iskolamon kivul nincs is mas otletem amit beleirhatnek. Probaltam otleteket keriteni a google segitsegevel, de sajnos nem talaltam olyat, ami tenyleg hagyomanyos lenne. Valakinek valami otlete nincs?

2017. okt. 24. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát igen, tizedikes korára az embernek még nincs "múltja", amit az önéletrajzba beleírhatna...

De, lehetnek terveid, motivációid! Nyilván az alapadatokat beírod, azzal is telik a papír, de utána lehet arról regélni, hogy mi érdekel, hol akarsz továbbtanulni, dolgozni, miben vagy jó, mihez van tehetséged. A terveid, érdeklődésed, céljaid is meghatároznak, azt is bele lehet/szokták írni.

2017. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2017. okt. 24. 22:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mikor megszereztem a szakmámat és már tudtam,hogy minden vizsgám sikerült akkor írtam meg az önéletrajzomat. Beleírtam,az alapadataimat név születési hely,idő,általános iskola,közép iskolák mettől meddig jártam iskolába azt is beleírtam. Szociális gondozó és ápolónak tanultam 4 éves képzés volt akkor az utolsó 2 év volt a szakképzés ekkor kezdődtek a szakmai gyakorlatok Kórház,Idősek otthona,Fogyatékkal élők nappali intézménye,gondozási központ leírtam,hogy melyik terület tetszett és mi tetszett benne a végén leírtam,hogy ezek mellett mihez értek még és ennyi.


Röviden:

Név:

Szül.hely és idő:

Ált. isk.: Kezdés éve-végzés éve

Közép iskolák,gimi ahova jártál: Kezdés éve-végzés éve

Rövid leírás,hogy mit tanultál és mit szerettél abban meg pár szó magadról,hogy mihez értesz még.

2017. okt. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de mindegy.


A nyelvtanórán nem az a lényeg, hogy az önéletrajod valódiságának megfeleljen, hanem az, hogy megtanulj önéletrajzot írni, és talán a helyesírást figyelik, hiszen az fontos egy önéletrajzban.


Én poénra venném a dolgot:

Név: Nemkapsz L. Jenő

Születési hely, idő: Mucsaröcsöge, 1959...


Tanulmányok: bla-bla főiskola, gimi, egyetem...

Foglalkozás:

tól-ig: melltartó

tól-ig: zabhegyező

tól-ig: hivatásos életművész


A neten meg vannak fent minták, csak nem kerestél eleget.

2018. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!