Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Egy 18 éves fiu megváltoztatha...

Egy 18 éves fiu megváltoztathatja a világot?

Figyelt kérdés
2018. jan. 1. 15:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
18 éves fiu vagyok nekem vannak elméletem a térhajtómü megépitéshez.
2018. jan. 1. 15:30
 2/14 A kérdező kommentje:
És akkor felvesznek a Nasahóz?
2018. jan. 1. 15:34
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Készíts működő modellt kicsiben. Ha bemutatod akkor a NASA-nál te szabod meg a feltételeket.
2018. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én elöször rakétát kell épiteni.és én jobbat csinálok ami Nasa tesztel.
2018. jan. 1. 15:43
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes, hogy tudod, hogy jobb, pedig nem is építetted meg. De hajrá, építsd meg, ha tényleg jobb, mutasd meg nekik, és biztos fog tetszeni. Bár megjegyezném, előtte az anyanyelvedet azért tanuld meg, másképp nem hinném, hogy az angollal meg tudnál birkózni.
2018. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Kérdező!


Jól látom, hogy a világ megváltoztatását a magyar nyelvtan megváltoztatásával kezded? A térhajtóműved jobb, vagy a nyelvtani újításaid?

2018. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Nézd... A világot megváltoztató emberből két fajta van:


1) Az olyan mint Mozart, akit leültettek a zongora elé, és 5 évesen már egész komoly zenéket komponált.


2) Az olyanok akiket először megmosolyognak, akik kudarcot kudarcra halmoznak, de fejlesztik magukat, kitartanak, és a végén tényleg valami nagyot alkotnak.


Csak azért írom hogy ne csüggedj el ha a 2)-es kategóriába tartozol, mivel az sokkal gyakoribb.

2018. jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 dq ***** válasza:

Csak egy példa:


[link]


"Melati és Isabel Wijsen Balin élnek, és iskolába járnak. A testvérpár egyik nap kiemelkedő emberekről tanult, Nelson Mandeláról, Diana hercegnőről, Mahatma Gandiról, és hazafelé úton elhatározták, hogy ők is kiemelkedőek lesznek, méghozzá azonnal. Gondolkodtak, hogy vajon gyerekként mit is tehetnének, ami tényleg hatással van a világra, és akkor eszükbe jutott, hogy Balin az egyik legnagyobb probléma a műanyagszemét."

2018. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az a baj, kérdező, hogy ezt már egyszer, régebben, ugyanígy megkérdezted.

És - ahogy látom - azóta nem változott nálad semmi.

Tehát akkor úgy gondolod, hogy oldjuk meg neked mi ezt a helyzetet?

2018. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha szigorúan értelmezzük a kérdést, gyakorlatilag bármilyen hatást gyakorolsz a világra, megváltoztatod azt. A puszta létezésed folyamatos változtatások megszámlálhatatlan sokaságát zúdítja a világra. Gratulálok, ügyes vagy.
2018. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!