Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Operációkutatás: hogyan kell...

Operációkutatás: hogyan kell ilyen esetben kiszámítani egy szállítási problémát a potenciálok módszerével?

Figyelt kérdés

[link]


Ha már ott tartok hogy megalkottam a hurkot, megjelöltem a (+) és (-) mezőket,ugye ilyenkor ki kell választani a legkisebb értéket a (-) mezőben. De mi van akkor , hogyha kettő (-) mezőm van, és mind a kettőben ugyanakkora érték van?


Volt egy ilyen példa az egyik teszten és nem tudtam mi a teendő. Egész biztos vagyok benne hogy más hurkot nem lehetett alkotni, így viszont mivel mind a 2 érték ugyan akkora, miután kivonom őket 2 üres mezőt kapok...


remélem érthetően írtam le, nem igazán tudom hogyan fogalmazzam ezt meg értelmesen



2018. jan. 30. 17:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!