Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A zseniteszt a htpp zseni...

A zseniteszt a htpp zseni teszt.hu mennyire megbízható és ha kitöltöttétek elmondanátok azt hogy mennyit kellet várni a válaszra és hogy mennyi az eredmény?

Figyelt kérdés

#megbízható #Zseniteszt #mennyi ídő amíg megjön az eredmény #sajáteredményetek
2018. febr. 27. 15:46
 1/10 Wadmalac ***** válasza:
72%

1. a kérdések részben szólnak a kreativitásról, önálló döntésképességről, nagyrészt inkább a "te ambiciózus vagy-e" kérdésre keresnek választ. sokféleképpen lehet értelmezni a zsenialitást, de szerintem ez a kérdéssor inkább a sikeres önálló üzletember mérőlapja.


2. a kitöltés utánnem ad eredményt, hanem e-mail címet kér.

Na ilyenkor kell helyből gyanakodni, hogy az egész lényege vagy pénzleszedés az eredményekért, vagy az e-mail címed megszerzése marketing célokra.

Ha meg a cél ez, akkor biztosan nem az, hogy neked hiteles eredményt adjon, csak kihasználja a kíváncsiságodat.

2018. febr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

3 hónapot

az eredmény 130-145

2018. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Éééééééérdekes oldal
2018. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Azt ugye mindenki tudja (ha már nekiáll IQ tesztet csinálni), hogy egy IQ teszt csak a célérték +- 20%-áig elfogadható?
2018. máj. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg jött az eredmény két hó nap és 14 nap után jött meg az eredmény és 78,24% kos lett ami azt jelenti hogy a zsenijellem vonásaim megvanbak szóval én is zseni vagyok
2018. máj. 13. 14:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves Zsenijellem!


Ugye nem voltak benne nyelvtani kérdések?

muhaha

2018. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem volta benne nyelvtani kérdések és nagyon rossz indulatóak a megjegyzéseid
2018. máj. 17. 19:49
 8/10 Wadmalac ***** válasza:
100%
Hát, ne haragudj, de a nyelvtani kritika elég jogos, plusz ha valaki hajlandó kinyitni a bukszáját azért, hogy egy mittudoménmilyen ismeretlen hitelességű cég X ezer forintért azt mondja neki, gratulálok, zseni vagy, az már önmagában az eredmény cáfolata. :)
2018. máj. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Még akkor sem lettem volna rosszindulatú, ha azt írtam volna: a gondolkodásmódod és a helyesírásod alapján közelebb állsz a retardálthoz, mint a zsenihez.
2018. máj. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Úristen mi a franc ez a thread. Mondjátok hogy troll a kérdező, ez fáj...
2019. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!