Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az univerzum végtelensége...

Az univerzum végtelensége bizonyított? A hit egyenlő a pozitív hozzáállássál?

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 13:16
1 2
 11/13 Röcsögei Péter ***** válasza:
Én pédául hiszem, hogy van Isten, de nem vagyok vele jó viszonyban. Gyerekkoromban dagadt voltam, de nem mentem el sportolni, mert gyűlöltem azokat, akik lenézik a túlsúlyosat, aki egyéb tekintetben egészséges. Nem akartam közéjük tartozni. Ma 35 éve nem tudom leadni a 40 kiló plusszomat, és nem találok párt emiatt, pedig futok, biciklizem, és figyelek arra, mit és mennyit eszem. 110 kilóval eltekerek Budapestről Egerig egy pisiszünettel, és meg sem izzadok. Mintha szivaccsal akarnék szöget beverni. Ezzel büntet, és ez nem normális, úgy érzem, ez szándékos és Istentől jön, mert annak idején nem álltam be a sorba. Azt hittem, egyedül is jó lesz élni, mert túl nagyra tartottam önmagam, és ez biztos bűn.
2018. jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11

Ezek szerint elismered, hogy miben hibáztál, van bűntudatod. Ez jó, de a jelenlegi bűneidet is el kellene ismerned, nem csak a múltbelieket, így tudnál valóban megszabadulni, és teljes feloldozást nyerni. Akkor a súlyproblémád is megoldódna.

A hit önmagában senkin nem segít. A hittel járó alázat hoz megkönnyebbülést és pozitív életszemléletet az embernek.

2018. jún. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Röcsögei, egyszerűen arról van szó, hogy a testi adottságok eltérőek. Neked sajnálatosan olyan hormonzavarod van, amely túlsúlyt okoz, ma még nem tudnak vele mit kezdeni az orvosok (már amelyik ért hozzá).

Vagy gondolod, hogy a világ összes mozgássérültje, vak és süket, vagy más testi hibával élő embere még megszületése előtt vétkezett? Mert ők így születtek.

Az emberek többsége megbékél ezzel és eszerint él. kik viszont emiatt lenéznek, egyszerűen buták. Nem bűnösök, nem rosszindulatúak, buták! Képtelenek megítélni a különbségeket.

Egyébként dicséretes és főként számodra rendkívül hasznos a sportos életed.

2018. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!