Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Titeket mi érdekel jobban: a...

Titeket mi érdekel jobban: a múlt vagy a jövő?

Figyelt kérdés

2018. jún. 22. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A múltban van pár dolog, amit megnéznék saját szememmel. A jövővel az a baj, hogy nem tudni, mennyire determinált, tehát pl. ha megtudom a jövőmet, akkor ennek a tudásnak a birtokában egy másik jövő fog létrejönni. Ezt is megtudhatnám, de akkor is ugyanaz lesz a helyzet, mintha a jövőnek csak alternatíváit látnám. Mondjuk ettől még az is érdekes lehet.
2018. jún. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
engem a saját múltam :D
2018. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én szívesebben élnék a múltban. Úgy az 1800-as, 1900-as években. Imádom az ilyen régi fotókat nézegetni. De nagyon szeretem ezeket a régi szockós filmeket is úgy érzem abban a korban is szívesen élnék. Undorodom a mai modern világtól egyszerűen utálom. Viszont a saját jövőm azért persze hogy érdekelne.

23L

2018. jún. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
sokat rágódtam a múlton, sokat fantáziáltam a jövőről, míg rá nem jöttem: a legfontosabb a jelen és a jelenlét. Annak világossága megvilágítja a múltat és a jövendőt is.
2018. jún. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A jövő. Így hirtelen mondjuk megnézném milyen lesz 200 év múlva.
2018. jún. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Így hirtelen a jövő. Viszont ez attól is függ, hogy változik-e. Ha nem, és meglátom a saját halálomat, akkor az után nem tudnék normálisan élni, és folyton arra gondolnék. Inkább maradok a múltnál...
2018. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 EagleHUN ***** válasza:
Jövő.
2018. jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 EagleHUN ***** válasza:

#2 "engem a saját múltam :D"


Amnéziás vagy? Vagy kisbabakorodra szeretnél emlékezni? :D

2018. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!