Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha egy pohár normál csapvízbe...

SIDLER22 kérdése:

Ha egy pohár normál csapvízbe belevezetem a hálózati áramot akkor fog-e vízbontódás történni?

Figyelt kérdés
Egy pohár csapvizet (viszonylag kemény vizet) le akarok bontani HHO-ra a hálózati árammal. Kell hozzá adnom sót vagy valamit, hogy jobban vezessen vagy fog vízbontódás történni magában is? Egyáltalán ha növelem a feszültséget akkor jobban fogja bontani? Vagy ez pontosan mitől függ? Megoldható nagy árammal vagy nagy feszültséggel átlagos víz lebontása is?

2018. jún. 27. 18:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
63%

Egyenáram kell hozzá.

Sokkal kisebb feszültség, mint a hálózati.

Ha ennyire nem vagy tisztában az elvekkel, ne játssz vele, mert ÉLETVESZÉLYES!

2018. jún. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
60%
Meg akarsz halni?
2018. jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
50%

Előbb fog forrni, de még előtte agyonvág téged.

Ha pedig sikerül bontani, a durranógáz is okozhat meglepetést.

2018. jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
61%

ne csinald pls, fogalmad nincs h mit akarsz, attol h lattad valahol...


ui: egyenáram....

engem rázott már meg a 220 és ha nincs kapcsolo... 1 napig voltam csak ekg-n(-minden jo volt), de nem akarlak teged is oda kuldeni, és hozza kell tenni h bal kezzel fogtam meg, sziven átment és ha kemenyen nem alszok, napi 4 ora egy hetig es sportolok meg mindig szur, (ui egy olyan eszkozon keresztul tortent amin pár vol mehetne át, de ugylatszik h vannak elrontott darabok is, egy fázisceruza volt.... jah szivas)

2018. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%
Ne játszadozz vele ha nem értesz hozzá. De ha nagy áramot akarsz ahogy írtad, gyere el a bányába hozzánk kapsz 6 KV-ot és 260 Ampert. Ha elfüstölsz gyorsan elföldelünk és saját halottunknak tekintünk. :D
2018. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Hát ez kész :D

Haverom mindig mondja, hogy itt választ nem fogok kapni csak annyit, hogy "ne csináld ha nem értesz hozzá!". Korábban már olvastam én is ilyeneket. Egy srác kérdezte, hogy hol lehet komolyabb tüzijátékokat venni erre mindenki megírta, hogy ha nem ért hozzá ne játsszon vele. Amúgy mi közötök hozzá, hogy értek-e hozzá vagy nem? Egyáltalán meg akarom-e valósítani vagy csak érdekel? Adott a kérdés. Csak válaszolni kell rá!

2018. jún. 27. 22:07
 7/29 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy téged ez nem zavar, de mi nem szeretnénk, hogy meghalj. Sajnáljuk a szüleidet.
2018. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nagy eséllyel többet tudok az elektronikáról mint az átlag ember. Például azt is tudom, hogy fél méteren nem fog áthúzni a 325 volt. Meg hogy nem ajánlott vizes kézzel nyúlkálni hozzá. Illetve a legbiztonságosabb módszer egy kézzel csinálni szigetelt sámlin vagy valamin.
2018. jún. 27. 22:17
 9/29 anonim ***** válasza:
87%
Mi szóltunk.
2018. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Igen szóltatok. Csak a kérdésre nem válaszoltatok. De legalább most már tudom, hogy az áram káros az egészségre.
2018. jún. 27. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!