Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szeretnék építeni egy olyan...

Szeretnék építeni egy olyan rejtett tőrt mint az Assassin's creed be van. Ha esetleg van valakinek egy jó elképzelése vagy részletes terve azt ide tudná adni?

Figyelt kérdés
Mert eddig én is találtam neten ilyen-olyan "gagyi" megoldásokat az építésére de én szeretnék egy hasonlóan működőt mint a játékban.
2010. jún. 18. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Gondolkodtam már rajta, hogy hogyan működhet, de nem jöttem rá.

Szerintem pontosan olyanra nem lehet megcsinálni... legfeljebb bonyolult mechanikával.

2010. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan,mint az automata esernyő. Megnyomsz egy gombot, majd az kiugrik, csak 1 zár lezárná,hogy ne lehessen visszatolni,csak ha nyomod folyamatosan a gombot. És ezt az egészet felerősíted a csuklódra:)
2010. jún. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem meg egy barátnőre van szükséged, hogy ne jusson ilyen emeletes baromság az eszedbe...
2010. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Még ha a kisujjad bánja, akkor is? :) Amúgy meg mi a francnak kell? Fel akarsz csapni hasszaszinnak?
2010. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Nekem már megvan a terve, meg pár alkatrész is, már csak összekellene rakni.:)
2010. nov. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2011. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=vzhK0vho64o&feature=related


Amúgy az elképzelés nem rossz...nemsoká úgyis az egész világon mindenki egymást öli -.-

2011. jún. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Egyébként egy kötél van az ujjadra húzva és amikor kitárod az ujjaidat akkor kihuzza a pengét és a rugó megtartja
2011. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
2012. júl. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=64dmkXUHGBw a srác nagyon profi... egyébként, én tudom az egész tervet, csak a méretezéssel lenne probléma... na meg a megvalósíással, ugyanis komoly mérnöki munkára lenne szükség.
2012. dec. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!