Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Pókszázlábú a szobámban, mit...

Pókszázlábú a szobámban, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 hónapja hajnal 4kor fekszek le ezek miatt a lények miatt, és ne jöjjön valaki azzal hogy hasznos, mert tudom, és már minden egyes oldalt átnéztem, ugyanazt írja az összes, nincs nyirkos hely a szobámban, pókból 1 van azis kaszáspók, semmi más bogár nincs a szobámban amire jöhetne az a lény. És már láttam kicsi pókszázlábúkat is a lakásban szóval az egyik legrosszabb sejtésem van e-felől.

2018. júl. 29. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Próbáltad már azt, hogy leállsz a kemény cuccról?
2018. júl. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csapd agyon.
2018. júl. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Égesd a villanyt éjjel-nappal, csak sötétben mozognak.
2018. júl. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Örülj neki, levadássza a szúnyogokat.
2018. júl. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg az ágy mögött a padló és a fal találkozása az, ahol lakik, ha szegély van, akkor azt le kell venni és bőségesen megszórni durva hatású rovarirtóval.

Ha találsz alatta nyomokat, akkor alaposan tisztítsd meg. Ha parketta van. akkor az alá is mehet, persze nem teljesen biztos, hogy pont ott, csak valószínű, a legjobb, ha az összes szegélyt leveszed, ha nem problémás.

Készülj fel rá, bőségesen vásárolj rovarirtót és fújj mindenhová, az a biztos, körben a fal tövébe.

Nem biztos, hogy pont pókszázlábú, van egy pár fajtája és kegyetlen a csípése, jogos a félelem tőle, lakásban nincs helye.

2018. júl. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, egyébként úgy összesen 3 nagyot láttam, többi mind kicsi, a 3 nagyot mind lecsaptam, szép nyomot is hagyott a falon, lehetséges, hogy mielőtt meghalt volna az egyik lepetézett?
2018. júl. 29. 09:03
 7/9 anonim ***** válasza:

A rovaroknál egy piramisszerű fejlődési modellt kell elképzelni.

Ha van tíz imágó, akkor van száz lárva és ezer pete már, szóval ennyivel nem úszod meg.

2018. júl. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most meg olyan helyen van, ahol nem tudok benyúlni semmivel, amivel kitudnám hozni onnan, és már több mint 3 órája ottvan, hogy szedjem ki?
2018. júl. 29. 23:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak most olvastam a kérdést, gondolom, azóta megoldódott.

Én spray-vel fújtam le az előző lakásban mindig. Ott láttam először ilyen állatot, nem is tudtam, hogy mi az. Egy gyakoris ismerősöm mondta meg leírás alapján. :)

Szóval az az első hatalmas volt, és ijesztő, ráadásul besprintelt az ágyam mögé. Nem mertem elaludni miatta, így inkább elhúztam az ágyat a faltól (egy jó nagy franciaágyat...), és szerencsém volt, mert ott állt egyhelyben a falon.

Ezután még kettő jött be, legalábbis nem láttam többet.

Sima pókspray-vel fújkáltam őket, mert az volt otthon.

2018. aug. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!