Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért mondják olyan sokan...

Miért mondják olyan sokan hogy a föld gömb alakú, mikor a térképen is látszik hogy lapos ovális földdarab a föld?

Figyelt kérdés

Ahány térképen megnéztem, mindegyik lapos volt. A föld gömbök is csalások. Csak egy lapos térkép van gömbre ragsztva.


Ez olyan csalás. :c



2018. nov. 11. 19:20
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
39%

"A másik meg az hogy ha gömb alakú lenne akkor az aljáról lepotyognának az emberek!


Nah erre mit léptek szkeptikuskák?!"


Ez komoly vagy troll? Már nem vagyok biztos benne.

2018. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
68%

Ugye, ugye? Már kezditek elveszíteni a fonalat...

Na, majd segítek. Ott tartottunk, hogy keressük a csokit benne. És közben kiderült, hogy az ég folyékony ugyebár, ebből a részből:

"Viszont pl nemtom, az eget, ami nem szilárd, amúgy a bolygó részének tekintjük-e , mert akkor anélkül is más forma jön ki!:)"

Hát ha az ég nem szilárd, akkor tehát folyékony, és akkor viszont egészen pont olyan, mint a csokitöltelék, amit keresünk. És akkor már bármilyen forma jön ki, én elleszek vele. :) Csak még az a kérdés, hogy nem túl híg-e. Mert szerintem jobb, ha sűrű. Csak ezt még be kéne bizonyítani.

2018. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Sűrűvel csak csíkosan lehet mázolni. A híg meg elvísz.
2018. nov. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 AttilaLIX válasza:

Hát................mitne mondjak,jót röhögtem.

Csupán azért ragadtam billentyűt,hogy tiis nevethessetek a kérdésemenn :

A vizimértékem a nap 24 órájában miért mutat azonos buborékállást,hisz a föld gömb,és ráadásul forog is !!??

2018. dec. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

"A vizimértékem a nap 24 órájában miért mutat azonos buborékállást"

Szerintem csak át akar verni. Mert igaziból nem mutat azonosat 24 órán át, hanem mindig csak akkor, amikor odanézel. Direkt azért, hogy átverjen. Az enyém is ilyen különben. Lehet, hogy termékvisszahívás lesz a vége, már írtam nekik.

2018. dec. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 AttilaLIX válasza:

45/45 !

Neküldd vissza a vizimértéked,amit helyette küldenek,ugyanúgy rossz fog lenni !

A mi mérésünk igy aránylik : Mint csepp a tengerben,nemis.....mint nemlátható páramolelula a tengerben!! Hamár a tengernél tartok.....ugye teis ennek látóhatárát ivesnek látod!? Énis. Szerintem az ár-apáj ezzel magyarázható,vagyis a bolygónk mozgását a tengernyi méretű vizfelület érzékeli,más nem.Amikor soffőr voltam,néha ezenn meditáltam. Mijen jólenne kihasználni a föld nagy ivét. Aláirnám,hogy egyik irányba felfelé hajtanék,de a visszafelé utam miértnem csupa lejtő !!??

2018. dec. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

"Mijen jólenne kihasználni a föld nagy ivét. Aláirnám,hogy egyik irányba felfelé hajtanék,de a visszafelé utam miértnem csupa lejtő !!??"

Ugye? Ebben egy csomó kiaknázatlan lehetőség van még. Csak most hirtelen több nem jut eszembe.

2018. dec. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!