Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy fényét...

Elizabeth13 kérdése:

Mit jelent az hogy fényét néznéd értékét vélnéd?

Figyelt kérdés
2018. dec. 14. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélhetsz csak a külső alapján: ami kívülről nagyon jól néz ki, az belül lehet hogy rossz, értéktelen.

(Pl: gyümölcs: férges, rothadt, ill. ember: romlott, gonosz, erkölcstelen, stb.)

Hasonló: Nem mind arany, ami fénylik.

2018. dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Összefoglalva: hajlamosak vagyunk értékesnek, jónak gondolni azt, ami jól néz ki - de ez egyáltalán nem biztos hogy így van.
2018. dec. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Csak akkor fogod felismrtni, milyen érték a Nap, ha már sugarai nem melegítenek többet. Sokkal többet adott, mint fényt. A fény által táplálkoztam, lélegzetem, oxigént állítottam elő, teremtettem. De tecsak a szép szirmaimat láttad és tetszett, amikor mások is észrevették ezt...de sose gondoltál bele, hogy több is van bennem. Nem csak apró kis virág vagyok. Sokkal többet tudok, mint gondolnád....
2018. dec. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kankalin! Szépeket írtál, de talán nem erre a kérdésre adtad a választ...
2018. dec. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelizaveta. Kicsit gondolkodnál,nem tennél fel ilyen kérdéseket.
2018. dec. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!