Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehetséges az időutazás?

Lehetséges az időutazás?

Figyelt kérdés

[link]


Ebben egy férfi elmondja, hogy ki lesz az utolsó amerikai elnök. Ezé engem nagyon rémíszt.



De így belegondolva, több ilyen eset is volt:a 20.század elején valaki megjósolta a Holdra szállás, meg valaki leírta m~g régen, hogy a Szovjetunió össze fog omlani.



2019. jan. 25. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó vicc, előremegy a jövőbe és nem a lottószámokat vagy mondjuk a rák ellenszerét hozza el nekünk, hanem az elnök nevét...
2019. jan. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Jelenlegi ismereteink szerint nem.

A jóslatok pedig valahogy mindig csak utólagos belemagyarázások egy homályosan megfogalmazott szövegbe. Egy tényleges jóslat alapján előre kéne tudni egy esemény bekövetkeztét, nem annak megtörténte után ráfogni valamire, hogy hát biztos ezt akarta megjósolni.

2019. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jaja, én is időutazó vagyok, folyamatosan megyek előrefelé az időben :)

Manapság már mindenki jósol mindenfélét, ennyi jóslatból néhány szinte fix, hogy bekövetkezik.

Az az ember 99% hogy kamuzik vagy beteg. És maradék 1%-nak a 99%-a, hogy valami más és annak az 1%-a az, hogy igazat mond :D

Ha ezeknek az embereknek be is jön valami jóslat, akkor inkább jól tippelt. Lottót is meg szokták nyerni, nemde?

Holdra szállást is simán meg lehetett, ahogy azt is, hogy egy ország/birodalom elbukik, számos példát látunk a történelemkönyvekben is. Ha pedig valaki valamilyen módon belátást kap a színfalak mögé, akkor a tippek is könnyebbek.

Időutazás, ha lehetséges is (főleg a múltba), akkor nem benne vagy hasonló emberekben kell keresni.

2019. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem. Ezen nincs mit ragozni.

Előremész a jövőbe mondjuk egy percet. És akkor már kettő lenne belőled. Hát egy anyag akkor két helyen lenne egyszerre.

2019. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Elméletileg előre lehet (mert az idő is előre halad), de vissza nem. Tehát, ha elment a jövőbe, hogy jött vissza a jelenbe?
2019. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A fizika törvényei nem tiltják, viszont ellentmondásos.


Egyébként az időt ne úgy képzeljétek el, hogy "halad". Az idő olyan mint a tér.

2019. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg videót láthatsz, ahol ősbaromságokat mondanak. Nem lehetséges, és ahogy itt sokan gondolják, úgy soha.
2019. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
És ha csak a filmet lehet látni, te nem veszel részt benne, de megtudod nézni. mondjuk nézel egy görbét a koordináta rendszerben és követed a számokat, elemzed és nem tartasz még egy bizonyos pontnál...de látod merre van...csak még nem elemezted
2019. jan. 26. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ebben egy férfi elmondja, hogy ki lesz az utolsó amerikai elnök."


Az semmi.. Én meg láttam egy olyan videót amiben egy férfi elmondja hogy ki volt az első amerikai elnök. Ő meg a múltba utazhatott vissza.. :)

2019. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!