Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ez tényleg a lezuhant maláj...

Ez tényleg a lezuhant maláj gép lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Ha ramentek a koordinátára tenyleg kiadja.

De ha nem a malaj akkor milyen gep lehet az?


2019. febr. 18. 11:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A cikk 2018 szeptemberében íródott, és azóta sincs semmi hír nincs a repülőről? Akkor ez megint csak egy hazugság.
2019. febr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, csak akkor is fura hogy ott egy gep a dzsungel kozepen. Akármilyen gep is az.
2019. febr. 18. 12:25
 3/15 anonim ***** válasza:
Azért nem éppen a dzsungel közepén, ha megnézed, viszonylag közel van a legközelebbi település.
2019. febr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Wadmalac ***** válasza:
100%

Nem tudom, szerintem ha az a gép ennyire egyben van, akkor nem meredeken csapódott be.

Az meg felvet pár kérdést.


1. miért nincs feltűnő "tarolás" nyoma a landolás vonalán? Oké, hogy az ilyen esőerdő gyorsan nő, de azért ennyire nem.

2. miért nincs egy fia túlélő sem, aki eljutott volna egy közeli faluig? Ha a gép ennyire egyben ért le, nem valószínű, hogy mindenki meghalt a zuhanásban.

2019. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen, csak akkor mi ez a gép?

Hogy kerülhetett oda?

Leszállási nyomnak kellene lennie bármelyik gep is ez.

2019. febr. 18. 15:37
 6/15 Legális Technocol ***** válasza:
93%

A műholdképen látható repülőgép nincs lezuhanva - egyszerűen mikor azt a területet pásztázta a műhold, épp arra repült, de jól láthatóan a levegőben halad.

Másfelől ha a kambodzsai esőerdőben zuhant volna le a maláj légitársaság gépe, akkor mi a fittyfenét kerestek az eddig megtalált darabjai az Indiai óceánban.

2019. febr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Szerintem sem a Maláj gép. Megnéztem flight radaron az ottani légiforgalmi útvonalat és pont ahogy a lezuhant gép áll, abban az irányban van egy légifolyósó. Egymás mellé téve itt vannak a szükséges képek, baloldalon a lezuhant gép a google jelölővel. Jobb képen a flight radar által mutatott légiközlekedés és teljesen egybevág az irányuk és a helye is útba esik. Középen pedig a Maláy gép indulási és érkezési helyei - Kuala Lumpur-ból Peking-be ment volna, és az nagyon nem esik útba és irányba se.


Ettől még elképzelhető, de szerintem is inkább egy odavalósi gép út közben. Esetleg lezuhanva.


[link]

2019. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 TappancsMancs ***** válasza:
Adtam a helyesírásnak rendesen :)
2019. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 TappancsMancs ***** válasza:
Illetve útba esik, csak az irány nem stimmel.
2019. febr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A gép iránya nem kell feltétlenül stimmeljen, mert dugóhúzóba is kerülhetett vagy más irányítási probléma miatt köröket tehetett, és akkor bármilyen égtáj felé állhat. De az igaz, hogy akár a levegőben is lehet éppen, csak az furcsa, hogy ez nem merült fel komolyabb cikkekben sem (vagy csak nem találtam.) Mondjuk ez a következő gugli felvételkor kiderül. A gép arányai mindenesetre nem teljesen egyeznek a 777-esével, hacsak nincs a törzs kettészakadva, ahogy egy helyen utalnak a törzs hátsó részének esetlege hiányára, mintha a farokrész kicsit távolabb lenne.
2019. febr. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!