Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hol használják az RGM színmode...

Hol használják az RGM színmodellt?

Figyelt kérdés
Googleba nem találtam.

2019. márc. 3. 11:29
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Fentebb leírtam.
2019. márc. 5. 18:32
 22/31 anonim ***** válasza:

Nem, ezt még sosem írtad, hogy hol találkoztál ezekkel a betűszavakkal. Én kétszer kérdeztem rá eddig (#10, #20), egy valaki más meg külön egyszer (#16), de válasz eddig nem érkezett.

Szóval hol találkoztál ezekkel a rövidítésekkel, milyen témakörben, milyen kontextusban?

2019. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

"Vagy csak te találod ki őket?"


Persze. Valószínű.

2019. márc. 5. 19:53
 24/31 dq ***** válasza:

> Hát mert az RGB-ről, CMY-ról, RYB-ről és GMO-ról vannak ismereteim, de az RGM-ről keveset tudok.


Leírnád hogy milyen ismereted van a GMO-ról?

2019. márc. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

"GMO-t képletesen értettem, úgy mint: Green, Magenta, Orange, mi a Red, Yellow, Blue komplementer színe. Hasonló szisztéma szerint, mint az RGB/CMY.



Nem pedig a Genetically Modified Organisms."


Forrás: 19. bejegyzés :)

2019. márc. 6. 08:06
 26/31 anonim ***** válasza:
Még mindig nem írtad le, hogy honnan szedted ezeket az állítólagos színmodelleket. Negyedjére kérjük.
2019. márc. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Azt is írtad, hogy a GMO-t sem írtam le. Előbb másoltam be, hogy mégis.
2019. márc. 6. 09:06
 28/31 anonim ***** válasza:

Nem az a kérdés, hogy minek a rövidítése a GMO vagy az RGM, hanem az, hogy honnan szedted hogy léteznek egyáltalán ilyenek? Még te is írtad, hogy a google sem talál ezekről semmit (ami igaz is).

Tehát mi a forrása ezeknek a rövidítéseknek, állítólagos színmodelleknek? Honnan szedted, hogy léteznek ilyenek?


(Szerintem te amúgy trollkodsz csak. Ötödjére lett feltéve a kérdés, de te következetesen kikerülöd, nem válaszolsz rá, (nem túl) elegánsan ignorálod azt. Egyszerűen nem hiszem el, hogy valaki, aki színképzési metódusokkal foglalkozik, az lehet annyira gyenge képességű, hogy egy ilyen egyszerű kérdést is képtelen megérteni.)

2019. márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

"Egyszerűen nem hiszem el, hogy valaki, aki színképzési metódusokkal foglalkozik, az lehet annyira gyenge képességű, hogy egy ilyen egyszerű kérdést is képtelen megérteni."


Én nem minősítelek téged jelzővel, a jelzőid minősítenek téged.

2019. márc. 7. 17:27
 30/31 anonim ***** válasza:
Tehát válasz továbbra sincs a most már hetedjére feltett kérdésre.
2019. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!