Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi eza az aloe vera mánia?

Mi eza az aloe vera mánia?

Figyelt kérdés
Tudom, mennyire jó gyógynövény, mennyi mindent gyógyit, nekem is van, és szépen begyógyítja a sebeimet. De, annyira unom már, hogy mindenhol "Hozzá adott ale verával, aloével gyártott..." Mindenbe tesznek már, vagy csak kamuzzák, mert az emberek ezért megveszik? Űdítő, krémek, samponok, tusfürdök, fogkrémek... Lassan a cigibe is tesznek majd? Meg a pálinkába?
2010. júl. 4. 19:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
88%

Egy ismert gaz amiről mindenkinek jó hir jut az eszébe !


Reklámfogás...


15/F

2010. júl. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
igen igen, ez egy jó reklámfogás, holott szart se ér. az igazi aloe verának a nedve jobb sokkal.
2010. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
jaja ezzel már jó ideje sikerül sajnos sok embert bepalizni, sajnos hiszékeny emberből meg éppen elég van, én speciel elküldtem az anyjába az illetőt aki ilyeneket akart rám sózni, és persze nekem magyarázni h ez a cukortól kezdve a rákig mindenre jó ... idióták
2010. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
94%
Lehet kapni égési sérülésre is aloe verás löttyöt! Nem volt olcsó, de nem maradtak vissza hegek, semmi! made in usa :)
2010. júl. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Pont olyan túlzás mindenbe ezt rakni, mint zsigerből elitélni. Hasznos gyógynövény, és miután ezt az emberek is tudják, ezzel próbálnak meg eladni csomó dolgot.

Az országban a második legnagyobb MLM cég is erre építi a teljes termékkészletét. Van, aminek valóban jót tesz, másba teljesen fölösleges. Amikor te vásárolsz valamit, tudsz önálló értelmes döntést hozni. Ugyanúgy nem kell kiakadni mások ilyen mániáján, ahogy azt is el kell fogadni, hogy a német spanyolon az emberek fele nem ugyanannak fog szurkolni, mint te.

2010. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
jaja, gyanús ez a mindent gyógyít, viszont érdekes hogy Dévai Bíró Mátyás már az 1500-as években beszámolt a hatásairól. már akkor is ismerték. szerintem annyira nem nagy szám...néha még a zöldteában is kételkedem, az is van már mindenben :)
2010. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
89%

Jaj hát ez nem más mint reklámfogás. Mint pl.:tisztítószer valódi citommal, stb.:S Most ez a természetes, gyógynövényes dolog a divat. Ahelyett hogy vennének az emberek VALÓBAN természetes szereket, hagyják magukat elhülyíteni ilyenekkel. Aki kicsit is intelligens, az átlát a szitán, és megnézi az összetevőket is a dobozon, és figyeli mi az ami valóban természetes, és natúr.


Nekem is van aloe vera növényem, szerintem önmagában, vagy natúrtermékben használva nagyon hatékony és jó dolog. De amennyit a csupa vegyszer termékekbe beletesznek, semmit sem ér.

2010. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

"szépen begyógyítja a sebeimet"


Mert a sebek maguktól nem gyógyulnak.

2010. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

én is úgy gondolom, mint 20:34. nekem is van, épp ma használtam a növényt az ekcémámra, teljesen elmulasztja, ellenben kenhetem akármilyen drága kencével, gyógyszertári kenőccsel semmi eredmény.

a sebgyógyulást szerintem úgy értette egyik válaszoló, hogy sokkal jobban felgyorsítja a sebek gyógyulását, valóban nem marad heg. persze, hogy a sebek maguktól is meggyógyulnak, de aloe növénnyel sokkal gyorsabban.


ezekben a kozmetikai cikkekben nem hiszek.

2010. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Az emberek fejében él az a tudat, hogy az aloe vera egészséges. Tehát ha valamiben aloe vera van, akkor az is egészséges... Primitív logika, de működik, ezt pedig a merketingesek is tudják.


Én egyébként amúgy is szeretem az aloét, én is tartok itthon egy kis növényt, remekül gyógyítja a sebeket, hűsíti a bőrt, de ettem már befőttként is, úgy is nagyon ízlett. Anyósom benne van az aloés MLM-ben, szokott rendelni mindenféle géleket, krémeket, és eddig mindegyikkel meg voltam elégedve. És igen, megkóstolnám pálinkaként is. :)

2010. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!