Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha a jövőben sikerülne meghódí...

Ha a jövőben sikerülne meghódítani a naprendszert, akkor Jupiter, vagy a Szaturnusz egyik holdjából lehetne börtönt csinálni a veszélyes elítéltek számára? Így biztonságosabbá lehetne tenni a világot? Persze tudom, hogy ez még sok száz év.

Figyelt kérdés

2019. ápr. 27. 17:03
1 2
 11/20 Bubuka508 ***** válasza:
64%
Szóval, a kérdésre válaszolva: nem, nem tenné a világot biztonságosabbá az ilyesmi, még ha megvalósítható is volna. A bűnözőket nem tartani, hanem kiirtani kéne! Rögtön több jutna más, fontosabb célokra, ha a tartási költségeiktől megszabadulnánk. Szégyen, gyalázat, hogy az adófizető állampolgárt azért dolgoztatják, hogy ezek éljenek! És minek? Úgysem lesz ezekből ember! Kiirtani őket! Slussz.
2019. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Wadmalac ***** válasza:
67%

#11:

Kiirtani, mert nem lesznek használhatóak?

Jó. És ugyanazon indíttatásból majd sorra kerülnek a munkakerülők, a mozgássérültek, értelmi fogyatékosok?

Hol a határ?


És mi van az ártatlanul elítéltekkel?

Bocs, hogy kinyírtalak?


Ismétlem, ne nyomd itt a halálbüntetés propagandát, mert egyrészt semmi köze a témához, másrészt floodot fog produkálni.


Ezzel a habitással amúgy remélem, soha, a legkisebb hatalom sem kerül a kezedbe.

2019. ápr. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Bubuka508 ***** válasza:
64%
Wadmalac, ne turkálj ellenem, ne forgasd ki a szavaimat. Én a bűnözőkről beszéltem, nem a többiekről. Azokat igazán nem kell védeni. Hatalom nem kell félni, nem valószínű, hogy a kezembe kerül, ha benne volna, nem tartanék itt, ahol most vagyok. De egy egész égitestet nekik adni, ez sokkal nagyobb utópia, mint megszabadulni tőlük.
2019. ápr. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Wadmalac ***** válasza:
86%

"Wadmalac, ne turkálj ellenem, ne forgasd ki a szavaimat."

Nem forgatom ki.

Amint kijelentjük, hogy egy embercsoportot valamilyen szelekció alapján ki kell nyírni, a csoport kiválasztásának szabályai rugalmasak lesznek és bármit megengedhet előbb-utóbb.

Csak a "senkit nem nyírunk ki" lehet biztonságos döntés.


És ezredszer is megismétlem, a halálítélet-propaganda a kérdésben off.

Te állj le vele.


Ha ezen akarsz erőlködni, nyiss másik fórumot.

2019. ápr. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
38%
Mi lenne ha inkább az emberiséget telepitenék uj bolygokra, a bünözőket meg itthagynák a francba?
2019. jún. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Wadmalac ***** válasza:
92%

"Mi lenne ha inkább az emberiséget telepitenék uj bolygokra, a bünözőket meg itthagynák a francba?"


Ez is egy megoldás, de


1. egyelőre a bűnözők vannak kisebbségben

2. egyelőre az áttelepülteknek lenne xarabb sorsa, szóval az ártatlanok lennének büntetve. A föld telje tönkrevágása esetén fordulhat a kocka.

2019. jún. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Basszus fejezzétek már be, szégyen és undorító ! Ez vérlázító !

Miért nem lehet úgy beszélni, hogy abból ne legyen veszekedés?

1.Teljesen hülyeség a halálra ítélés. Elítélem , ha valaki bűnöző , de sok olyan eset van , amikor ártatlan embereket csuknak le és még meg is ölik őket , miközben ártatlan. Meg van , hogy valakit kényszerítenek , hogy vállalja magára a bűnt vagy pedig azért ismeri el, hogy bűnös , hogy védje a családját miközben teljesen ártatlan. Szóval teljesen hülyeség a halálbüntetés. Mindenki, aki emberi életet vesz el vagy állatok életét az mind gyilkos. Az is aki a rabokat öli meg( és köztük sok olyat aki ártatlan)

2.Örüljetek, hogy egyáltalán egy ilyen bolygón élhettek, mint a gyönyörű Földünk és inkább együtt közösen tenni kellene azért , hogy hosszabb élete legyen . Sajnálom, hogy rövidebb az élettartama és egyszer ez a gyönyörű bolygó, a gyönyörű természet és az élet a semmibe vész.

Én például teszek érte, lovagolok és biciklivel járok(nem tudok vezetni de nem is akarok )

2019. aug. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Wadmalac ***** válasza:
52%

"Basszus fejezzétek már be, szégyen és undorító ! Ez vérlázító !"

Mi?


"Miért nem lehet úgy beszélni, hogy abból ne legyen veszekedés?"

Itt érvütköztető vita folyt. A veszekedés nem itt van. Amúgy téma és vita 2 hónapja lezárva. mit kéne ma befejezni?

2019. aug. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
21%

Az , hogy úgy ment ez a vita, hogy érezhető volt benne nagyon a feszültség,vitázni lehet úgy is, hogy ne lehessen érezhető a feszültség, de persze mindenki más.

Igen, most már látom, de tegnap nem figyeltem az időpontra, mert fáradt voltam, amikor írtam (kimerultem a láztól, 2 napja 38,5 fokos és ha lemegy akkor 37,3-ra megy le.....és a torkom is nagyon fáj)....

2019. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Wadmalac ***** válasza:
34%

Volt némi akciófilmes "kinyírni az összes bdös gcit" hangulat, próbáltam is az ilyen habitást megfékezni.

:)

2019. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!