Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Zoteroban szeretnék hivatkozni...

Zoteroban szeretnék hivatkozni, de az egyetemünk (Debreceni Egyetem MÉK) nem találom sehol a mintának megfelelőt az alapértelmezett APA nem jó mert nem rövidíti le a neveket, hogy hozhatok létre egy új "stílust"?

Figyelt kérdés

Berzsenyi Z. – Dang, Q. L.: 2004. Kukorica- (Zea mays L.) hibridek növényszám-reakciójának vizsgálata

különbözı függvényekkel kísérletsorozatban. Növénytermelés. 52. 2: 147–165

így kellene kinézni (ez a minta), de így adja ki nekem a zotero

Árendás Tamás, Berzsenyi Zoltán, Szundy Tamás, Marton L. Csaba, & Bónis Péter. (2000). Fél évszázad tapasztalatával… Kukorica – Termesztőknek. Gyakorlati Agrofórum, 11(3), 44–47.


(Matarkás import)

Már 70 irodalom bele lett importálva a zoteróba illetve ami olyan volt gépelve, és nincs kedvem újra gépelni így is nagyon sok időt töltöttem már vele és nem akarom, hogy kárba vesszen.

Válaszokat előre is köszönöm!



2019. máj. 30. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha van konzulensed, akkor kérdezd meg őt; vagy a társaidat, hogy ők hogy csinálják a hivatkozást. Vagy amugy pl nem is csak a konzulenst kérdezheted meg; pl ha megvannak még a régebbi beadandoid, akkor ott is megnézheted; vagy még pl másik tanártol is kérdezheted, aki épp kéznél van, hogy ő hogyan csinálná. Aki ezt neke d tanitotta, hogy hogyan kell pontosan, jol hivatkozni. Amúgy legyen ott a lényeg; és akkor kész. Nem kell ezen problémáazni szetintem.
2019. jún. 2. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy most nagyon nagyon sok irodalom fog nekem összegyűlni, és gyorsabb, egyszerűbb lenne ezzel, mint ahogy eddig begépeltem egyesével majd formázás... mert az ok csak 40 és 70 volt, de itt a kezdő számom a 70 és még hol a vége :D
2019. jún. 3. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!