Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Mivel tudnék javítani az...

Mivel tudnék javítani az írásom szépségén?

Figyelt kérdés
Annyira csúnyán írok,hogy néha már én se tudom elolvasni,hogy mit írtam le.Van valami módszer amivel lehet ezen javítani?

2012. máj. 12. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy elsős írásfüzetet és írd tele tökéletes gyöngybetűkkel, ha nem szép, újat kell. Lassan fogsz haladni, de hat.

Ahogy a gyerekek tanulják, sor elejére előírod a betűket, aztán szavakat és utána végig. Nekünk így kellett csinálni a fősulin, szebb is lett az írásom.

2012. máj. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt akartam írni, mint az első válaszoló; úgyhogy olvasd el még egyszer. :)


Én mértem az időt: átlag 12 percbe telt egy oldal, és ebből volt 48 darab... Nagyon hamar megfájdult a kezem, úgyhogy nem is bírtam egyfolytában. De megérte, mert azóta tudok teljesen szabályosan is írni, ha akarok; plusz a saját kézírásomra is jótékonyan hatott.


Arra kell vigyázni, hogy ne kapkodj, ne siess, ha unalmas és fárasztó is. Sok sikert!

2012. máj. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én úgy javítottam az írásom szépségén,hogy egyesével írtam ki a betüket(nem mindegyiket csak azokat amelyek csúnyák szoktak lenni,nekem az O-t mindig keverték az e-vel :D:D)

PL : Kutya,nem egy lendületből írom ki hanem : KU (egyből)megállok írok egy TY-t és egy A-t.

OLLÓ : írok egy szép O betűt,és az Ó-ból kiundulva 2 DB LL-t

és megint egy Ó-t,remélem érted hogyan gondolom. :))

2012. máj. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
húú ez egy nagyon jó kérdés, nekem is nagyon csúnya az írásom, szégyellem is, de sosem bírtam tartani a tempót órán ha a szépírásra koncentráltam... NNa erről eszembe jutott egy másik jó kérdés is, fel is teszem :-)
2012. máj. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

# 4:


Írtam a kérdésedhez kb. két kilométernyi választ. :D


Szerintem a 3. válaszoló ötlete is nagyon jó.


Üdv. :)

2012. máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm :-)

Igen jó az is, de az csak béke időben és külön szorgalommal működik. Ha jegyzetelni kell, sajnos nincs rá lehetőségem.

Míg füzetezni, magától is neki áll az ember, legalábbis ahogy magamat ismerem :-D

2012. máj. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az aprólékos színezés, rajzolás is javítja. Minél jobb a kézügyességed, annál szebben fogsz írni, tehát a kézügyességre kell gyúrni. Hajrá!
2012. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
utolsónak igaza van. mióta nem rajzolok elcsunyult az írásom.
2012. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!