Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Mondanátok nekem ehhez a...

Mondanátok nekem ehhez a képhez hangulatfestő szavakat?

Figyelt kérdés

A mielőtt leírnátok a szavakat ezt a szöveget is olvassátok el:

A 6. osztályosok és elején klubdélutánt rendeztek. Mindenki részt vett a bohókás vetélkedőben, csak Vera, az új osztálytárs gubbasztott az egyik széken. Zita odapattant hozzá, és lehuppant mellé. Kedvesen hívta, hogy álljon ő is a mókázók közé. Vera nagy nehezen feltápászkodott, bár látszott az arcán, hogy jól esik neki Zita kérése. Megtört a jég. Néhány perc múlva önfeledten kacagott az öltözködőverseny népes mezőnyén. [link]



2013. okt. 1. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

És melyik képre gondolsz, mert itt rengeteg van?

Vagy csak én nem látom?

2013. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amelyikre rákattintottam. Vagy nem tom.
2013. okt. 3. 22:00
 3/11 BringaManó ***** válasza:

nem fog ez így menni, te ott hiába kattintottál rá, az itt nem látszik a címből.


kattints mellette a "kép megtekintésé"-re, és utána annak a címét másold át ide.

2013. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Giggancs válasza:
pátyolgat,istápol,sír-rí(ez talán kettőzött hangulatfestő) az első,ami eszembe jutott,az az,hogy nyunnyogtat:) de ilyen nics,bár lehetne is. Amúgy a magyarban nekem szinte minden hangulatfestő:) Biztos tudnak ennél jobbakat is:) Remélem jó képet láttam ( két lány-vígasztal)
2013. okt. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Giggancs válasza:
pártfogol.Még ez jutott eszembe
2013. okt. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 BringaManó ***** válasza:

pártfogol mint hangulatfestő?

meg az istápol?

(vagy ezek arra voltak példák, hogy a magyarban neked szinte minden hangulatfestő?... :-)

2013. okt. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kösziii
2013. okt. 6. 14:27
 8/11 Giggancs válasza:
jaja.Lehet hülyeség,de örülhetünk,leglább a Te példáid igazán hangulatfestők:)
2013. okt. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 BringaManó ***** válasza:
Én egyelőre csak el vagyok _szontyolodva_, mert nem látom, hogy melyik képről beszélünk... :-(
2013. okt. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én már megtaláltam.

Ha rákattintasz a linkre, kicsit vársz, lejjebb görgeted, megjelenik egy nagyobb kép, ahol az egyik lány vigasztalgatja a másikat, aki szomorú.

A kiírás pedig:

A 3 leggyakoribb ok, amiért a fiúk félrelépnek.


[link]


Szerintem ez lehet az.

2013. okt. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!