Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Csak engem zavar, ha valaki...

Csak engem zavar, ha valaki "B" helyett "ß"-t használ?

Figyelt kérdés

2016. aug. 1. 09:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Hallod... te olyan sötét vagy, hogy ha a Napra költöznél, azt hinnénk, napfogyatkozás van... Senki nem mondta, hogy a kettő egy és ugyanaz, vagy bármi közük lenne egymáshoz..."


Én meg úgy gondolom, hogy te vagy valami borzasztóan beképzelt és okoskodó, aki azt hiszi, hogy jobb mindenkinél, mert ideböfögött pár "nagyon eredeti" matematikai fogalmat.

2016. aug. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Általában a nagyon cukinak/menőnek/trendinek hitt lánykák használják a B betű helyett (ßarbi, ßrigi és társai....), de szerintem fogalmuk sincs, hogy ezt a betűt hogy kell kiejteni.
2016. aug. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kettőnk közül nem én vagyok a beképzelt és okoskodó, maradjunk ennyiben...
2016. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Attol függ hogy görög vagy német-e vagy...ott azokat zavarná ha a B-t használna valaki.
2016. aug. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
39%
Nyugodj meg, nem csak téged, minden unatkozó retardáltat zavar!
2016. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Tehát téged is.
2016. aug. 3. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!