Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Hogyan helyes: USA-ban vagy...

Hogyan helyes: USA-ban vagy USÁ-ban?

Figyelt kérdés

2016. szept. 8. 12:54
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
44%

Ha esetleg van még valaki, akinek nincs türelme végigolvasni az arrogáns kioktatásokat:


USA-ban (Magyar Tudományos Akadémia: A magyar helyesírás szabályai. Budapest, Akadémia Kiadó, 2015.)


És részvétem a hajdani kérdezőnek...

2020. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Szervizmérnök úr ***** válasza:
28%

A szabályzatból:


"Csak valós kérdéseket írj ki! Ha más személynek adod ki magad, ha ellentmondasz magadnak a kérdéseidben, úgy vesszük, csak provokálni és szórakozni jársz ide, így a fiókod korlátozásra kerülhet."


A kérdés nem valós probléma a kérdező számára, inkább csak kitaláció. Provokáció. Szórakozás. Virtuális farokverés.

A válaszhoz pedig nem kell még 1 perc Google sem az ember életéből.


Őszintén szólva, azért vagyok ilyenekre már allergiás, mert összefutottam nemrég ezen az oldalon egy nem normális pofával, aki direkt feltett egy beugratós hülye kérdést, utána azon élvezkedett. Meg más furcsaságai is vannak a figurának, ezt hosszú lenne érthetően kifejteni. Agybaj.

2020. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!