Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Angliában vagy Németországban...

Angliában vagy Németországban okoz nagyobb problémát a muszlimok integrálása?

Figyelt kérdés
2019. nov. 17. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Angliában élek, így nincs összehasonlítási alapom Németország helyzetével. De azt tudom, hogy Angliában nem lehet a muszlimokat integrálni, átnevelni. Élik a saját életüket úgy ahogy nekik jó, és nem érdekli őket az angol törvény sem.
2019. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mutass egy helyet, ahol sikerült a muszlimokat integrálni.
2019. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az összes európai országban ugyanakkora problémát jelentenek.
2019. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
84%
Szerintem Angliában. Németbe a muszlimok túlnyomó része török akik nem igazán vallásosak, a legtöbbje úgy él mint bárki más, isznak alkoholt, esznek disznót stb éltem kint éveket.
2019. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Időpont ma 18:05

Tévedsz.

A legtöbb muszlin a saját törvényei szerint élnek . Naponta látom

(Anglia)

2019. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
5# Én Németországról beszéltem nem Angliáról.
2019. nov. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

"A legtöbb muszlin a saját törvényei szerint élnek . Naponta látom"


Ekkora marhaságot. Ha Angliában élnek akkor az angol törvényeket kell betartaniuk. Olyan nincs hogy a saját törvényei szerint élnek.

2019. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Időpont ma 12:01

Látni, hogy nem kint élsz.

Ha kint élnél Angliában akkor tudnád, hogy csakis a saját törvényeik a fontosak. Önkormányzatnál dolgozom. Igaz az én feladatom a parkolási engedély, parkolási bümtetések, önkormányzati lakások panaszok foglalkozása a munkám része.

De nagyon sok panasz van muszlimokkal, akiket a saját lányuk, vagy rokonuk tesz panaszt. Pl: múlt héten engedélyt kértek, hogy 11 éves lányuk férjhez menjen egy majdnem 40 éves emberhez. Természetesen leutasították őket, de nem érdekli őket. Ha Angliában nem lehet, akkor a saját országukban megcsinálják a lagzit. Ez csak 1 történet.

Ha valami olyan dolgot csinálnak amit a törvény büntet, még ők vannak felháborodva, az sem érdekli őket ha bíróságra kerül az ügyük. Végül is egy "ejnye -bejnye" büntetést ha kapnak. Néha vicc, hogy mennyire nem mernek bekeményíteni, főleg ha diszkriminációval jönnek.

Nyilván egy gyilkjosságot nem úsznak meg, de kisebb fajta lopást simán.

Tessék tapasztalatot gyűjteni, és nem otthonról Magyarországról vagy bárhol okoskodni..

2019. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És mit dolgozol az önkormányzatnál? Takarítasz? Mert ennyi ésszel másra nem nem lennél alkalmas. Írtad hogy nem kapnak büntetést. Hogy megy ez? Ha elkapják a bűnözőt és azt mondja hogy muszlim akkor elengedik de ha keresztény akkor lecsukják :)
2019. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!