Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Az ország 2 hetes karanténja...

EagleHUN kérdése:

Az ország 2 hetes karanténja után 9 hónappal meg fog ugrani a születésszám?

Figyelt kérdés

Mindenki otthon van, mindenki ráér, nem tud hova menni...

A TV és facebook rémhíreiből elege van, nagyon nem tud nagyon mást csinálni...

Szerintem ez még be is jöhet így mint prognózis.

Szerintetek?



2020. márc. 16. 10:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Az asszony védekezik spirállal, pesszáriummal, tablettával, foggal - körömmel.

Szerintem a válások száma fog megugrani, bár ahhoz nem kell kilenc hónap.

2020. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

"A Nagy New Yorki Áramszünet után megugrott, szerintem simán benne van a pakliban."


Igen valami ilyesmire gondoltam.

2020. márc. 17. 00:36
 13/22 A kérdező kommentje:

"Szerintem a válások száma fog megugrani, bár ahhoz nem kell kilenc hónap."


Na igen. Ebben is van valami...

2020. márc. 17. 00:37
 14/22 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még további értekezések miért igen vagy miért nem. ;-)
2020. márc. 20. 12:12
 15/22 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy nem. Ez nem egy kellemes nyaralás kettesben, hanem kényszerű, bekorlátozó összezártság bizonytalansággal (és pl. esetünkben sok munkával, amit most gyakorlatilag a hálószobából kell végeznünk).
2020. márc. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Ennyire ne dramatizáld túl ezt a karanténozósdit #15.


[link]

2020. márc. 21. 00:08
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy olyan emberek hangoztatják, milyen könnyű viselni a karanténozósdit, akik

a) mindig is be voltak gubózódva a gépük elé, és igazából nem sok minden nem változott az életükben

b) van egy rendes kertjük, vagy legfeljebb negyed óra sétával kint vannak a természetben

2020. márc. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

a) + b) pipa


+ Nem panel lyukat kell venni ahova csak aludni jársz haza.

2020. márc. 21. 15:54
 19/22 anonim válasza:
1 méter távolságot tartva ez nehézkes.
2020. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
0:3 ez teljesen igaz én pl. nem vagyok egy bulizos fajta a munkába járás és vásárlás nekem csak egy szukséges rossz, teljesen jol elvagyok itthon. Észre se venném az egészet ha nem lett volna az hogy valahányszr hazaértem kezetmostam. Most egy darabig még kezetmosok gyakran s azon gondolkozom 3 nap mulva tekinthetem e koronavirus szempontjábol sterilneka lakást 6 nap mulva vagy 11 nap mulva. Kaját felhalmoztam honapokra, akármennyi is néhány nap mulva a számomra annyi lesz az egész, hogy a szukséges rosszak elmaradnak. Szerintem nem csak a szuletésszám fog megugrani hanem az itt feltett idiota kérdések száma is. Bocsi kérdezo, nem rád gondoltam, mert ez még egy reális és értelmes kérdés s valoszinu igazad van a kérdés csak az lehet vajon mennyivel ugrik meg. A szex még stresz ellen is jo.
2020. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!