Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Miért vonzó a legtöbb nőnek a...

Simon Petrikov kérdése:

Miért vonzó a legtöbb nőnek a posztmodernizmus?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 12. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nő azt sem tudja, mi az.
2020. ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1:


Igaz, de a legtöbb nő ettől függetlenül egyetért vele.

2020. ápr. 12. 10:28
 3/14 Hardy Weinberg ***** válasza:
86%
Hasraütésre van bemondva "a legtöbb nő", vagy esetleg alá lehet ezt támasztani valamivel?
2020. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Forrásmegjelölés? Vagy az ujjadból szoptad (remélem, előtte mostál kezet)?
2020. ápr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
59%
Azmi?
2020. ápr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
24%

Szerintem a férfiak és nők megoszlása a posztmodernizmus kedvelői és utálói között nem egyenlőtlen.


De ha elfogadom a hipotézisedet, és érvet akarok keresni rá, akkor csak egy jut eszembe. A posztmodernizmus probál rávilágítani az igazságként elfogadott társadalmi konstrukciók konstruált voltára, többek között a keresztény fehér férfi felsőbbrendű voltára a többi emberrel szemben. Azt gondolom,hogy a nők (és fekete férfiak, stb) számára kevésbé kenyelmetlenek a posztmodernizmus kérdései.

2020. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

ötösnek (és gyanítom, a kérezőnek):


[link]

2020. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Én azt vettem észre, hogy a nők között pont hogy kevesebb embert érdekel a posztmodernizmus. Őket inkább a praktikus, kézzel fogható dolgok szokták érdekelni, és a posztmodern filozófia az minden csak nem kézzel fogható. Legalábbis én úgy tapasztaltam, hogy a nőket sokkal jobban érdekli, hogy van-e kocsim, vagy tudok-e főzni, mint hogy mit gondolok Baudrillard poszt-strukturalista gondolatairól.
2020. ápr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

A posztmodernizmus egy megtört gyermek aki nem bízik semmiben, ezért egyetlen normát és valós értékrendet sem képes követni, cserébe vádló, manipulatív, és mártírkodó.

Sajnos a második világháború szörnyűségeiből következik, hogy létre kellett jönnie.

2020. ápr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

Először valaki összefoglalná 5 mondatban, hogy mi is a központi állítása ennek az izmusnak?


Az a baj, hogy (szándékosan vagy sem) annyira légiesen, gyúrmázhatóan vannak megfogalmazva ezek a hiperszuper modern izmusok, hogy bármire, és annak az ellenkezőjére is rá lehet húzni.

2020. ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!