Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A konteógyártás társadalmi...

A konteógyártás társadalmi szükséglet?

Figyelt kérdés
A konteó-hívőknek így nem kell szembesülniük azzal, hogy vannak dolgok, amikhez nem értenek. Ráadásul mindenre van bűnbak. Ha elmennének egyetemrentanulni, az egyrészt sok időt és energiát emésztene fel, másrészt a több tudás mégtöbb kérdést vetne fel, nem adná meg azt az örömet, hogy mindenért a háttérhatalmat hibáztassák.

2020. aug. 14. 12:04
1 2
 1/15 Wadmalac ***** válasza:
82%

A magyarázat pszichológiai és sokkal összetettebb, bonyolultabb annál, hogy lusták tanulni.

De igen, megvan rá a társadalmi-egyéni hajlam.

2020. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Társadalmi szükségletnek én egyátalán nem nevezném, én minimum semlegesnek, de bizonyos esetekben inkább károsnak találom.

Persze nem vagyok naív és nem várom el az emberektől, hogy mindenki csak arról beszéljen és arról gyártson elméleteket, amihez ért, főleg, hogy sokan semmihez nem értenek, úgy meg aztán marha unalmas az élet.

2020. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 TR75 ***** válasza:
76%

Az egyetem és a konteó között nincs összefüggés. Egyetemet végzett emberek is hisznek konteókban.

Józan ész és kritikai érzék kell ahhoz, hogy valaki belássa egy konteóról, hogy köze nincs a valósághoz.

2020. aug. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Élénk fantázia és a konteót valószínűsítő előzetes tapasztalatok szükségesek hozzá.

Egyébként lehetnek őrült zsenik is úgy mint tanulatlan buta emberek.

2020. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Valamilyen szempontból jó is, hogy vannak "konteó-hívők". Emlékezzünk csak Cassandrára és a trójai háborúra. Neki se hitt senki, aztán mi lett belőle.

Ezt azért mondom, hogy amíg minden abszurd dolgot el tudnak hinni az emberek (mi több, el is hisznek), addig nem lehet az, hogy a "tényleges háttérhatalom" megszövi a maga kis hálóját, és pusztítást végezhessen.

2020. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, egy egyetemi hallgató vagy egy diplomás ember is lehet konteós, bár azért ritkábban.
2020. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%
A háttérhatalom létezik, Újvilágrendet alkottak meg. És ez már nem is konteó.
2020. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
3%

Manapság inkább azok lemaradottak, egysíkúak akik élből alutasítják az összeesküvéselméletket. Ha 2 éve azt mondom, hogy az F.B.I lehallgat mindenkit, mindenki FB profilját monitorozzák azt mondják elmebeteg vagyok. De mára kiderült hogy ezt teszik. Nos ?


Az is összessküvés, hogy a marketingesek a supermarketekben a csokit teszik közvetlen a bejárathoz, mert az a legédesebb, mindenki azt venné meg legelőször. Ha bemész egy ALDI, LIDL-be mindben azok vannak a bejárat mellett. Nem érdekli őket, hogy cukorbeteg leszel, elhízol, kandidásodsz és daganatod lesz, csak költsd a pénzt!


Rengeteg régen összeesküvéselmélet mára bizonyítást nyert [link]


[link]


[link]


Az illuminatival kapcsolatban kiedrült, hogy minden évben elvonulnak egy titkos helyre, ahol egy démonhoz imádkoznak segítségét kérve. Ezek az emberek a világ vezetői : FED elnökök, Rotschild bankárok, GOldman Sucsh vezeők, EX-miniszterelnökök, FBI, CIA vezetők. Mind egy bagoly előtt térdelnek és tanácsát kérik. Sátánisták. Maga Roschild mondta ki, hogy ő egy magán tőke által irányított világban, hadsereg felállításában hisz. Ez is elhangzott, van bizonyíték. Most mindezeket amiket leírtam párosítsd azzal, hogy nekik van a legtöbb pénzük. Ezeknek a sátánista pénzembereknek a zsebében vannak azok a magánbakok, akik a pénzt bocsájtják ki hitelbe az államoknak. Na még mindig konteo az egész ?

2020. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem társadalmi szükséglet, hanem a társadalmi lét egy formája. Következik abból hogy egy társadalom soha nem tökéletes, vannak benne olyan elemek, akik komoly ismerethiánnyal rendelkeznek, az meg közismert, akit a tudás nem korlátoz a fantáziában, az bármely őrültséget képes komolyan venni.
2020. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

Sok olyan eset volt már, hogy beigazolódott a gyanú.


Igazából nem is kell nagy egyetemi tudás egy témához, szerintem a konteósok sem úgy közelítik meg a témát. Inkább a vezetői réteggel, befolyásos személyekkel és nagyvállalatokkal szembeni bizalmatlanság és ezek vélt rosszhiszeműsége szüli ezeket az elméleteket, gyanakvásokat.


Ami valljuk meg nem ördögtől való, nem árt egy kis egészséges gyanakvás már csak a nép önvédelme szempontjából sem.

2020. aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!